Agnieszka Zielska FHU "Zielska"

  Firma zweryfikowana

      5.0  1 ocena
Warszawa, ul. Jeździecka 21A lok. 20

Aktualności

Lakierowanie parkietu odbywa się przy użyciu odpowiedniego środka lakierującego. Musi on być dopasowany do każdego pomieszczenia z osobna.

Jest to bardzo ważne, ponieważ inny rodzaj lakieru zastosujemy jeśli w domu żyją zwierzęta, inny w pomieszczeniu, w którym jest duży ruch, a jeszcze inny kiedy podłoga często wchodzi w kontakt z wodą.

lakierowanie podłogiIstnieje wiele rodzajów lakierów różniących się od siebie składem chemicznym, wpływem na zdrowie człowieka oraz oddziaływaniem na środowisko.

Bardzo ważnym parametrem lakieru jest ilość rozpuszczalnika. Możemy wśród wszystkich lakierów wyróżnić wodorozcieńczalne oraz rozpuszczalnikowe. O wpływie trwałości każdego z nich decyduje rodzaj użytej żywicy. Dowiedz się więcej o lakierach, których używamy w pracy.

Zobacz więcej...

Misją Firmy Zielscy jest dostarczanie jak najbardziej profesjonalnej usługi, a co za tym idzie jak największej satysfakcji z wykonywanych usług w układaniu podłóg, cyklinowaniu, lakierowaniu oraz z szeroko pojętego doradztwa w tym parkieciarstwa.

Zobacz więcej...

Cyklinowanie jest to przeszlifowywanie wierzchniej warstwy drewna. My korzystamy z cykliniarki firmy Lagler Hummel. Urządzenie to pozwala na cyklinowanie bezpyłowe, czyli takie w wyniku którego nie opyla się całego pomieszczenia, ponieważ cały pył zbierany jest w specjalnie do tego przygotowanej torbie podpiętej do urządzenia.

Do cyklinowania parkietów wykorzystuje się różnej grubości papiery ścierne. Grubości papierów zaczynają się od 36, a na 100 kończą. Do szlifowania brzegów używamy maszyny Lagler Unico.

Zobacz więcej...

Firma Zielscy to profesjonalna firma zajmująca się cyklinowaniem oraz układaniem parkietu i paneli podłogowych. Wiele lat obecności na rynku przekłada się na bogate doświadczenie w branży i może zagwarantować 100% profesjonalizmu oraz fachowe podejście do każdego ze zleceniodawców. Firma Zielscy stawia na nowoczesność i profesjonalizm, dlatego nasza oferta to fachowe doradztwo i gwarancja usługi. Dbając o najwyższą jakość usługi w parkierciarstwie do pracy wykorzystujemy wysokiej klasy maszyny do cyklinowania bezpyłowego oraz ekologiczne materiały wykończeniowe będące liderami na światowym rynku chemii parkietowej.

Zobacz więcej...

Drewno w domu jest pożądanym materiałem: ociepla wnętrze, sprawiając, że staje się ono o wiele przytulniejsze. Niektórzy rezygnują z drewnianej podłogi, bo obawiają się, że jej utrzymanie może być kłopotliwe. Radzimy, jak ją odnowić.

Zobacz więcej...

Panele laminowane, które w latach 90. zdominowały rynek podłogowy przestają być numerem jeden. W branży wykończenia wnętrz pojawiła się wyraźna tendencja sięgania po naturalne materiały. Siłą rzeczy powróciła też moda na drewniane podłogi.

Zobacz więcej...

Z nami wiesz na czym stoisz!
Podejmując się jakiegokolwiek zlecenia działamy ściśle według określonych procedur. Dzięki temu każdorazowo wszyscy nasi Klienci mają pewność, że powierzone nam prace zaowocują w rezultacie doskonałym efektem.

Piękno drewnianej podłogi z czasem zaczyna blaknąć, dlatego warto co jakiś czas odświeżyć jej powierzchnię. Zarówno parkiet, jak i deski podłogowe można poddać procesowi renowacji. Wśród najpopularniejszych metod wyróżnia się cyklinowanie i olejowanie.

Zobacz więcej...

Podłogi na trzyletniej gwarancji!
Jako jedyna firma świadcząca usługi parkieciarskie udzielamy aż trzyletniej gwarancji na wykonane przez nas podłogi. Możemy zapewnić tak długi okres gwarancyjny dzięki unikalnym metodom pracy oraz wysokiej klasy sprzętowi, z którego korzystamy.

Cyklinowanie podłóg Zielscy jako solidna firma z doświadczeniem legitymująca się wieloma latami obecności na rynku może zagwarantować 100% profesjonalizmu oraz fachowe podejście do każdego ze zleceniodawców.
Zapraszamy do kontaktu:

Zobacz więcej...

Podłogi na trzyletniej gwarancji:
Jako jedyna firma świadcząca usługi parkieciarskie udzielamy aż trzyletniej gwarancji na wykonane przez nas podłogi. Możemy zapewnić tak długi okres gwarancyjny dzięki unikalnym metodom pracy oraz wysokiej klasy sprzętowi, z którego korzystamy.

Cyklinowanie
Dzięki wysokiej klasy maszynom możemy najpierw zeszlifować oryginalny parkiet, a następnie dokładnie zaimpregnować i zaszpachlować powierzchnię. Po wyschnięciu wystarczy jedynie wypolerować podłogę i finalnie położyć na niej warstwę odpowiedniego podkładu i przejść do jej lakierowania.
#cyklinowaniezielscy #cyklinowaniebezpyłowe #podłogi #cyklinowanie

Zobacz więcej...

Układanie podłóg
Przed podjęciem się tego typu zlecenia najpierw fachowo oceniamy stan posadzki. Po dokładnych oględzinach przystępujemy do właściwych czynności. W naszej pracy stosujemy dwie metody: • układanie podłóg na bazie parkietu przyklejanego• układanie podłóg na bazie parkietu zestawianego

Zobacz więcej...

W ciągu 10 lat działalności zyskaliśmy zaufanie szerokiego grona Klientów z terenu Warszawy, a także okolicznych miejscowości. Ich pozytywne opinie oraz zaufanie, przekładające się na regularną współpracę z naszą firmą to także swoista gwarancja.

Zobacz więcej...

Kontakt
Najbliższy oddział
Coś się nie zgadza? Zgłoś to!

Jeżeli informacje na tej stronie zgadzają się, możesz to zgłosić. Kliknij przycisk poniżej i podążaj za wskazówkami