"ARABELLA" Andrzej Marzec, Krzysztof Marzec

  Firma zweryfikowana

      5.0  1 ocena
Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 46

Aktualności

W naszej kuchni znajdą Państwo potrawy przygotowane wyłącznie ze świeżych produktów najwyższej jakości. Nasi kucharze dbają o przygotowanie dań, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy!
#PizzeriaArabella #KuchniaWłoska

Zobacz więcej...

Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą promocyjną ofertę. Stale dbamy o podnoszenie jakości naszej obsługi oraz dostosowywanie menu do Państwa potrzeb. Niepowtarzalna kuchnia, wspaniała atmosfera oraz dodatkowe atrakcje to elementy, dzięki którym stali klienci regularnie wracają do naszej restauracji. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z atrakcji, które przygotowała dla Państwa nasza restauracja.
#Pizzeria #Arabella #DaniaWłoskie

Zobacz więcej...

Restauracja-pizzeria Arabella usytuowana na warszawskim Bemowie zaprasza na znakomite potrawy przygotowane według tradycyjnych receptur kuchni włoskiej. Dla naszych gości przygotowaliśmy bogatą ofertę przystawek, dań głównych oraz pysznych deserów. Oto nasze menu:
#Arabella #Pizzeria #Menu #DaniaWłoskie

Zobacz więcej...

Już piątek!!! :-) Jeśli macie ochotę zrelaksować się dzisiaj wieczorem, zjeść i wypić coś pysznego koniecznie nas odwiedźcie:
#Arabella #Pizzeria #DaniaWłoskie #KoloroweDrinki

Zobacz więcej...

Posmakuj kuchni włoskiej w #Arabella. Podróż do słonecznej Italii możliwa jest również na warszawskim Bemowie. Zapraszamy Państwa do wypróbowania najlepszych włoskich potraw - "Arabella" to nie tylko tradycyjne pizze, oryginalne pasty i sałatki, lecz również pyszne, delikatne desery lodowe - zatem korzystajcie póki lato trwa! Zapraszamy!
#PizzeriaArabella #pizza #DaniaWłoskie #Desery #Lody

Zobacz więcej...

Pizzeria "Arabella" już od kilku lat cieszy się pochlebną opinią wśród mieszkańców Warszawy i okolic. Stali klienci docenili nasz lokal za niepowtarzalny klimat, przyjazną obsługę oraz doskonałe włoskie menu. Doświadczeni kucharze dbają o komponowanie składników, dzięki którym mogą Państwo wypróbować dań włoskiej kuchni w najlepszym wydaniu. Głównym elementem menu są chrupiące, pieczone w oryginalnym piecu pizze, które zaskoczą Państwa doskonałym smakiem i aromatem. Również zwolennicy lżejszej wersji kuchni z Półwyspu Apenińskiego znajdą u nas ofertę sałatek i lekkich przystawek przygotowanych specjalne z myślą o nich.
#Arabella #Pizza #KuchniaWłoska

Zobacz więcej...

Jeżeli po męczącym i gorącym dniu mielibyście ochotę na rewelacyjną pizzę i pysznego, zimnego drinka czekamy na Was na Powstańców Śląskich 46 w Warszawie.... :-)

Zobacz więcej...

W okresie letnim zapraszamy do ogródka, gdzie w otoczeniu zieleni i kwiatów włoskie potrawy smakują jeszcze lepiej. Kącik z zabawkami umili czas dzieciom i ich opiekunom, a w specjalnie skomponowanym menu każdy z najmłodszych klientów znajdzie smaczną, przygotowaną specjalnie dla nich potrawę.
#Arabella #Pizzeria #DaniaWłoskie

Zobacz więcej...

Kontakt
Najbliższy oddział
Coś się nie zgadza? Zgłoś to!

Jeżeli informacje na tej stronie zgadzają się, możesz to zgłosić. Kliknij przycisk poniżej i podążaj za wskazówkami