Cerber Usługi Pogrzebowe Ewa Surmacz

  Firma zweryfikowana

      5.0  7 ocen
Raszyn, ul. Waryńskiego 27b

O firmie

PRZYGOTOWANIE POCHÓWKU DLA ZMARŁYCH TO NIEZWYKLE WYMAGAJĄCY PROCES
Zakład pogrzebowy Cerber od lat wspiera Państwa w tym zadaniu, rzetelnie świadcząc usługi pogrzebowe. Jesteśmy firmą solidną, która zyskała zaufanie klientów. Nasz personel wyróżnia wysoka kultura osobista oraz życzliwość. Szanujemy pamięć, o tych którzy odeszli, dlatego naszą pracę wykonujemy w sposób profesjonalny oraz uczciwy. Dom pogrzebowy Cerber zapewnia pomoc w przygotowaniu ceremonii. Oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych, a także dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności, aby wspomóc Państwa w tych ciężkich chwilach.


Oceny i opinie

Brałem udział w pogrzebie. Niestety musiałem w tym uczestniczyć. Rzadko chodzę na pogrzeby na ostatnim byłem z parę lat temu. Teraz mi zmarł kolega i pogrzeb był niedawno. Nie wiedziałem, że sposób organizowania pogrzebu poszedł aż tak do przodu. Że tak powiem ładnie i godnie wszystko zostało przygotowane i cała ceremonia była bardzo smutna, ale bardzo porządna.

Moja żona miała z nimi do czynienia i to całkiem niedawno. Pomagała bratu wszystko załatwić. Firma się sprawdziła bardzo dobrze bo byłem na pogrzebie i wszystko się odbyło jak powinno. Polecamy

Użytkownik anonimowy

    

Użytkownik anonimowy

    

Użytkownik anonimowy

    

Użytkownik anonimowy

    

Użytkownik anonimowy

    

Kontakt
Najbliższy oddział
Coś się nie zgadza? Zgłoś to!

Jeżeli informacje na tej stronie zgadzają się, możesz to zgłosić. Kliknij przycisk poniżej i podążaj za wskazówkami