Lista firm

A

      5.0  1 ocena
Firma oferująca usługi z zakresu elektroinstalatorstwa. Profesjonalny elektryk, usługi elektryczne.
B

      5.0  1 ocena
Jako fizjoterapeuta oraz instruktor jogi i fitnessu, bazuję na doświadczeniu zebranym na sportowej przeszłości oraz codziennej pracy z osobami starszymi, dorosłymi, dziećmi i sportowcami.
D

Oleśnica, ul. Paderewskiego 2
      brak ocen
Już od ponad 12 lat zajmujemy się kompleksowym kształceniem Was nie tylko w formach szkolnych, ale także poprzez specjalistyczne kursy kwalifikacyjne oraz szkolenia, pomagając Wam w zdobyciu upragnionego wykształcenia średniego lub dyplomu technika w administracji, BHP czy usługach pocztowych oraz finansowych. Nie pozostajemy głusi na wolę edukacji najbardziej potrzebujących, dlatego jesteśmy partnerem Oleśnickiego Programu Karty Dużej Rodziny.
E

      brak ocen
PB-24 Sp z. o. o. to nowoczesna i prężnie działająca firma przewozowa, która od wielu lat świadczy usługi transportu osób.
F

Świdnica, Al. Lotników Polskich 1
      brak ocen
nowoczesne, klimatyzowane pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne w pełni przygotowane do prowadzenia działalności gospodarczej i szkoleniowej
G

      brak ocen
Nasz sklep proponuje najlepsze w sieci gadżety erotyczne, prosto od sprawdzonych i renomowanych dostawców. W naszej ofercie znajdziemy wiele akcesoriów erotycznych których nie dostaniesz nigdzie indziej. Gwarantujemy pełną dyskrecję. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
H

      brak ocen
Nowoczesna Telefonia według TeleCom Systems to innowacyjne rozwiązania telekomunikacyjne realizowane w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologicznie platformę usług głosowych VoIP na świecie - platformę BroadWorks amerykańskiej firmy Broadsoft klasy operatorskiej o niezwykle wysokiej wydajności, skalowalności i stabilności.
I

Legnica, ul. Pomorska 21
      brak ocen
"Uroda i Styl" Instytut Piękna tworzą specjaliści kosmetologii, medycyny estetycznej, fizjoterapii, laseroterapii, wizażu oraz stylizacji paznokci. Korzystając z naszej oferty możesz być pewny najwyższej jakości wykonywanych zabiegów.
J

Wyszków, ul. 11 Listopada 46 lok. 31
      brak ocen
Fotobudka to przenośne urządzenie do robienia zdjęć oraz ich natychmiastowego wydruku. Idealnie pasuje do wszelkiego rodzaju imprez, eventów czy akcji marketingowych, gdzie dodatkowo utrwala pozytywny wizerunek Państwa firmy.
K

Syców, Szosa Kępińska 4
      brak ocen
ZUPEŁNIE UNIKATOWE MEBLE NA WYMIAR ZAPROJEKTOWANE PRZEZ KREATYWNYCH I DOŚWIADCZONYCH DESIGNERÓW SPEŁNIĄ WYMAGANIA NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW.
L

Wrocław, Bołtucia 2
      brak ocen
Kompleksowo zajmujemy się oczyszczalniami ścieków.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w przypadku pytań.
M

      brak ocen
Prowadzę zajęcia jogi we Wrocławiu, Lutyni i Miękini. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, by każdy ćwiczył w swoim własnym rytmie i według swoich możliwości. Ćwicząc z uwagą i obserwując swoje ciało, opracowałam swoje własne podejście do tego tematu. Moim mottem stała się fraza: "joga jest dla nas, a nie my dla jogi” – i to odzwierciedlają moje kursy jogi. Zapraszam na zajęcia!
N

Wrocław, ul. Szkocka 40
      brak ocen
Nasz salon wysokogatunkowych alkoholi we Wrocławiu powstał z myślą o miłośnikach ekskluzywnych trunków, którzy w jednym miejscu, znajdą zarówno doskonałe piwa kraftowe, jak i kilkunastoletnie whisky.
O

      brak ocen
Kweres to ogólnopolskie biuro detektywistyczne z siedzibami w Warszawie i Wrocławiu, zapewniające swoim Klientom najwyższy poziom świadczonych usług, dyskrecję oraz lojalność w powierzonych sprawach. Nie działamy stereotypowo, nasza kadra jest połączeniem ducha tradycji i nowoczesności w działaniach. Jesteśmy blisko swoich Klientów tak, aby rozwiązać ich najtrudniejsze problemy.
P

Wrocław, ul. Sułowska 39
      brak ocen
Hotel we Wrocławiu oferuje aż 96 wygodnych, klimatyzowanych pokoi w atrakcyjnych cenach. Łącznie w swojej ofercie posiada aż 250 miejsc noclegowych w 1, 2 i 3 osobowych pokojach.
Q

Wrocław, ul. Paczkowska 26
      brak ocen
Usługi zarządzania flotą samochodową. Wynajem, obsługa flot samochodowych.
R

Wrocław, ul. Stalowa 76
      brak ocen
Mgr inż. Maciej Dąbrowski działa na rynku usług rachunkowych od 20 lat. Posiada wysokie kwalifikacje, niezbędne uprawnienia oraz bogate doświadczenie. W prowadzonym biurze rachunkowym stawia przede wszystkim na bardzo dobre relacje z Klientami. To pozwoliło zapracować na opinię sprawdzonego i solidnego partnera dla firm z Wrocławia i okolic, które mogą liczyć na profesjonalnie i starannie prowadzone usługi księgowe oraz fachowe doradztwo podatkowe.
S

Wrocław, ul. Rzeźnicza 24/25
      brak ocen
T

Wrocław, ul. Sulmierzycka 11
      brak ocen
Serwis samochodowy Lacart we Wrocławiu to przede wszystkim kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych, w tym blacharstwo, mechanika, lakiernictwo, pomoc drogowa i wypożyczalnia samochodów, czyli pełna obsługa powypadkowa. Nowoczesny sprzęt, pomoc drogowa i 100 samochodów zastępczych, oraz najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie – blacharstwie, mechanice, lakiernictwie - to atuty, które wyróżniają nas pośród auto serwisów we Wrocławiu.i motoryzacyjne specjalistyczne.
U

Wrocław, ul. Gądowska 1
      brak ocen
Usługi warsztatowe. Warsztat, stacja obsługi, kontroli pojazdów.
V

Wrocław, ul. Partynicka 21
      brak ocen
Bravo Auto Serwis to nowoczesny warsztat samochodowy, oferujący Państwu szeroki zakres usług związanych z naprawą i czynnościami przeglądowymi pojazdów.
X

      brak ocen
Lecznice i przychodnie dla zwierząt. Profesjonalny weterynarz. Usługi weterynaryjne. Przychodnia, lecznica weterynaryjna.
Y

Wrocław, Oławska 27-29 lok. p. III 27-29 lok. p III
      brak ocen
Chcesz uczyć się od najlepszych? Jesteś we właściwym miejscu. Na co dzień pomagam innym spełniać marzenia, uczę konsekwencji w działaniu, pokonywania słabości i wiary we własne możliwości.Mam bardzo bogate, kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży, marketingu i budowaniu zespołów. Praca jest moją pasją. Czuję się człowiekiem sukcesu, pełnym pozytywnej energii.
Z

Wrocław, Oławska 27-29 lok. p. III
      brak ocen
Betterware to sprawdzone produkty do domu (także naturalne), które pomagają w codziennych obowiązkach: sprzątaniu, gotowaniu, prasowaniu czy przechowywanie produktów. To dobra jakość w znakomitych cenach. Z tego właśnie firma Betterware słynie już od 1928 roku Dowiedz się, jak działa wypracowany przez nas marketing sieciowy w wydaniu premium.
Województwo : dolnośląskie