Edukacyjno-szkoleniowe

Wyróżnieni fachowcy

A

Otwock, ul. Lecha 11/23
      5.0  1 ocena
Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu coachingu i consultingu. W naszej firmie pracują doświadczeni trenerzy; coachowie i konsultanci. Korzystamy ze sprawdzonych na świecie metodologii kształcenia. W naszej ofercie znajdą Państwo również szkolenia w języku polskim i angielskim.
B

Łódź, ul. Lindleya 8
      brak ocen
English Language Centre jest Centrum Egzaminacyjnym British Council w Łodzi przeprowadzającym brytyjskie egzaminy językowe i zawodowe. ELC jest jednostką Uniwersytetu Łódzkiego prowadzącą kursy języka angielskiego dla pracowników i studentów Uniwersytetu Łódzkiego, a także dla osób niezwiązanych z Uniwersytetem.
C

      brak ocen
Szkolenia dla firm Opracowany przez nas program szkoleń dla firm to owoc 19 lat doświadczeń w praktyce trenerskiej.
D

      brak ocen
E

      brak ocen
W zakresie działalności spółki znajduje się sprzedaż i wynajem symulatora na potrzeby instytucji prowadzących szkolenia z zakresu ratownictwa morskiego. Samodzielnie organizujemy również zajęcia szkoleniowe przy zastosowaniu symulatora szalupy zrzutowej typu free-fall.
F

Mysłowice, ul. Starokościelna 4 lok. 5
      brak ocen
Ośrodek szkolenia kierowców ALFA w Mysłowicach to gwarancja skutecznego przygotowania do egzaminu na prawo jazdy. Jeśli szukasz kursu na prawo jazdy w Mysłowicach, nie zwlekaj i już dziś zapisz się na lekcje w naszej renomowanej szkole nauki jazdy.
G

Warszawa, ul. Motycka 17
      brak ocen
Tęczowe Przedszkole – kameralne przedszkole na Targówku stworzone, by bawić i uczyć! To miejsce mądrej i wspomagającej edukacji oraz szczęśliwego dzieciństwa.
H

Oleśnica, ul. Paderewskiego 2
      brak ocen
Już od ponad 12 lat zajmujemy się kompleksowym kształceniem Was nie tylko w formach szkolnych, ale także poprzez specjalistyczne kursy kwalifikacyjne oraz szkolenia, pomagając Wam w zdobyciu upragnionego wykształcenia średniego lub dyplomu technika w administracji, BHP czy usługach pocztowych oraz finansowych. Nie pozostajemy głusi na wolę edukacji najbardziej potrzebujących, dlatego jesteśmy partnerem Oleśnickiego Programu Karty Dużej Rodziny.
I

      brak ocen
Primo Loco na wrocławski Krzykach to Ośrodek Edukacji, który prowadzi rozwijające zajęcia dodatkowe dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz język angielski oraz inne języki obce prowadzone przez native speakerów, zajęcia szachowe, matematyczne czy kursy tańca, w których o Twoje dziecko dbają doświadczeni i zaangażowani nauczyciele, instruktorzy szachowi i taneczni, plastycy, muzykoterapeuci, a także nauczyciele przedmiotów ścisłych i edukacji wczesnoszkolnej.
J

Warszawa, ul. Dunikowskiego 2 lok. 23
      brak ocen
IGNIS to zespół managerów, właścicieli i dyrektorów placówek medycznych, od wielu lat zawodowo zajmujących się zarządzaniem, marketingiem i PR. Doskonale wiemy, jakie pytania stawiają sobie osoby, pragnące stworzyć własną przychodnię, z jakimi problemami należy się uporać, by przychodnia była dobrze oceniana przez pacjentów.
K

Warszawa, ul. Gen. Zajączka 23 lok. 22
      brak ocen
Yachting.edu.pl to profesjonalny wieloetapowy system szkoleniowy działający w oparciu o australijski program edukacji żeglarskiej. Stworzyliśmy dla Ciebie prosty sposób na szybką i przyjemną naukę żeglowania. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w szkoleniu żeglarskim dzieci i dorosłych zdobyte w kraju i za granicą. Dzięki temu doskonale wiemy, jak rozłożyć proporcje i intensywność zajęć, aby w krótkim czasie przekazać maksimum wiedzy.
L

Wilamowice, Paderewskiego 4
      brak ocen
M

Bytom, ul. Józefczaka 1 lok. 2
      brak ocen
Jesteś głodny wiedzy? Chciałbyś rozwijać swoje kształcenie w wymarzonym kierunku i zdobyć dobrą pracę?Zatem jesteś w idealnym miejscu! Nasze liceum dla dorosłych oraz bezpłatne szkoły policealne dla dorosłych w Bytomiu to szkoła nowoczesna, bezpieczna i przyjazna. Ideą naszego liceum dla dorosłych jest edukacja na wysokim poziomie, w jak najlepszych warunkach i na nowoczesnym sprzęcie.
N

Gdańsk, Al. Gen. Hallera 201
      brak ocen
Zapraszamy na nasze wyjątkowe pokazy, autorskie warsztaty z eksperymentami, gry i zabawy edukacyjne. Odbywać się one mogą w Waszej szkole czy przedszkolu lub w naszym Centrum Edukacji. Realizujemy także projekty edukacyjne oraz badawcze.
O

Warszawa, Żurawia 6/12 (pokój 533)
      brak ocen
Familiaris to wyjątkowe miejsce w Warszawie, stworzone, aby wspierać Rodziny w codziennym życiu, rozwoju oraz realizacji marzeńJesteśmy psychologami, kobietami, żonami. Działamy w wielu obszarach, ale zawsze w centrum naszego zainteresowania jest Rodzina. Dlatego organizujemy warsztaty dla rodziców, pomagamy w znalezieniu odpowiedniej opiekunki dla Dziecka, a także zapewniamy pomoc psychologiczną.
P

      brak ocen
Zabierz swoich najbliższych znajomych na zabawę w minigolfa w technologii Blacklight oraz 3D i ciesz się wyjątkową rozrywką połączoną z ciekawym tłem edukacyjnym.
Q

Gdańsk, ul. Jabłońskiego 14 lok. 28
      brak ocen
Interesuje Państwa skuteczna nauka pływania w Gdańsku? Serdecznie zachęcamy do zapisania siebie lub dziecka na prowadzone przez nas zajęcia, szczególnie jeśli zależy Państwu na bezstresowym oswojeniu z wodą, sprawnym opanowaniu stylów pływackich i udoskonaleniu umiejętności. Jak pływanie to tylko pływanie z najlepszymi w Pływaku w Gdańsku!
R

      brak ocen
Firma oferująca usługi edukacyjno-szkoleniowe, specjalizacja: nauka języków obcych, języki obce, kursy językowe, szkoły językowe
S

      brak ocen
Firma oferująca usługi edukacyjno-szkoleniowe, specjalizacja: nauka języków obcych, języki obce, kursy językowe, szkoły językowe
T

      brak ocen
CJO Skoczów zaprasza na kursy j. ANGIELSKIEGO, NIEM., WŁOS., ROS., FRANC., CZES.
V

Warszawa, AL. 3-go Maja 7
      brak ocen
Szkolenia komputerowe. Dobry pracodawca to ten, który dla wszystkich pracowników organizuje intensywne programy szkoleniowe i zachęca do samorozwoju. To czego potrzebuje organizacja to nie tylko dobrzy ludzie ale przede wszystkim ludzie, którzy się rozwijają. Konkurencyjność organizacji zawsze swój początek bierze z wiedzy jej pracowników.
W

      brak ocen
Firma oferująca usługi edukacyjno-szkoleniowe, specjalizacja: nauka języków, edukacja, indywidualne kursy, szkolenia dla dzieci i dorosłych.
X

      brak ocen
Firma oferująca usługi edukacyjno-szkoleniowe, specjalizacja: nauka języków, edukacja, indywidualne kursy, szkolenia dla dzieci i dorosłych.
Y

Tychy, ul. Zwierzyniecka 96
      brak ocen
Szkolenia kompetencji osobistych i psychospołecznych. Szkolenia i doradztwo biznesowe. Coaching.
Z

Warszawa, Al. 3-go Maja 7
      brak ocen
Nasze usługi obejmują m.in. realizację szkoleń, konferencji, wykładów i sympozjów. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie m.in.: rozpoznania potrzeb szkoleniowych i implementacji projektów w ramach rozbudowanych struktur organizacyjnych.