Gdańsk

A

Gdańsk, Piecewska 33 lok. U2
      5.0  1 ocena
ORTODONCJA MOŻE ZAPEWNIĆ PAŃSTWU PIĘKNY I ZDROWY UŚMIECH, A TEN JEST ZAWSZE W MODZIE. O rodzaju aparatu decyduje ortodonta na podstawie wywiadu przeprowadzonego z Pacjentem, zdjęcia pantomograficznego uzębienia, zdjęcia cephalometrycznego czaszki oraz wycisku szczęki, podczas wizyty wstępnej, na której określa się plan leczenia ortodontycznego.
B

      5.0  1 ocena
Nasz zespół stanowią wykwalifikowani specjaliści z dziedziny księgowości, rachunkowości, prawa pracy, administracji biurowej, finansów oraz dofinansowania zewnętrznego. Dla zapewnienia wysokiej jakości i efektywności świadczonych usług nieustannie poszerzamy zakres naszych kompetencji podczas szkoleń, warsztatów i kursów.
C

Gdańsk, ul. Smugowa 9 a
      brak ocen
Firma oferująca usługi związane z instalacją alarmów i systemów zabezpieczeniowych.
D

Gdańsk, ul. Kręta 41A
      brak ocen
Infelmark s.c. jest producentem sprzętu medycznego do elektropunktury.
E

      brak ocen
Usługi firmy Osuszanie24 zostały wypróbowane w każdym z możliwych scenariuszy - od naprawy pojedynczego uszkodzenia w prywatnej własności, po usuwanie masowych szkód podczas największych światowych katastrof.
F

      brak ocen
Nasz zakład krawiecki w Gdyni posiada w ofercie 5000 kolorów i wzorów z kolekcji SCABAL, 1000 wzorów tkanin E.ZEGNA. W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowo eleganckie i stylowe garnitury.
G

      brak ocen
Specjalistyczne usługi okulistyczne. Konsultacje, badania i usługi lekarza okulisty.
H

      brak ocen
Firma specjalizująca się w świadczeniu usług dostarczania, projektowania i montażu instalacji klimatyzacyjnych.
I

      brak ocen
W naszej ofercie sprzętu znajdą Państwo między innymi narzędzia hydrauliczne i sprzęt pneumatyczny (jak poduszki czy nosze).
J

Gdańsk, ul. Szeroka 125
      brak ocen
Profesjonalna firma cateringowa oferująca szeroki zakres usług w dziedzinie organizacji i obsługi imprez okolicznościowych, przyjęć oraz dostarczania najwyższej jakości posiłków.
K

Gdańsk, ul. Długi Targ 11
      brak ocen
Obsługa, organizacja imprez i spotkań. Catering, wynajem sal bankietowych.
L

Gdańsk, ul. Długa 45
      brak ocen
Obsługa, organizacja imprez i spotkań. Catering, wynajem sal bankietowych.
M

Gdańsk, ul. Kręta 41 a
      brak ocen
Gabinet stomatologiczny, pełen wachlarz usług dentystycznych.
N

Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1
      brak ocen
Nasze biuro rachunkowe istnieje na rynku usług księgowych od prawie dwudziestu lat. Jednak mimo tak dużego doświadczenia wciąż nie przestajemy się uczyć i rozszerzać naszą wiedzę, aby każdemu z klientów oferować rzetelne i profesjonalne usługi. W naszej firmie zatrudniamy grupę wykwalifikowanych samodzielnych księgowych, którzy prowadzą usługowo księgi naszych klientów, dokonują rozliczeń z ZUS, US oraz zajmują się innymi niezbędnymi usługami.
O

Gdańsk, ul.Majora Mieczysława Słabego 7
      brak ocen
Firma oferująca usługi biura rachunkowego, księgowość.
P

Gdańsk, ul. Wały Jagiellońskie 24
      brak ocen
Firma zajmująca się serwisem kserokopiarek i faksów.
Q

Gdańsk, ul. Kołobrzeska 28
      brak ocen
ATUT to firma montująca i sprzedająca drzwi i bramy garażowe na terenie Trójmiasta od 1992 roku. W swojej ofercie posiada: drzwi antywłamaniowe najlepszego polskiego producenta firmy Gerda oraz bramy garażowe i drzwi światowego lidera niemieckiej firmy Hormann.
R

Gdańsk, ul. Słowackiego 4
      brak ocen
To inwestycja dewelopersko-hotelowa budynku stanowiącego połączenie jednostkowych lokali użytkowych (condominium) w jeden hotel. Od typowego hotelu różni się sposobem zarządzania i finansowania.
S

      brak ocen
Obsługa, organizacja imprez i spotkań. Od ponad 40 lat istnienia na rynku europejskim Döner Kebap rozpoznawany jest jako nowoczesny styl fast-food. Zdobywając szeroki rynek w krajach Unii Europejskiej, a w szczególności w Niemczech, zyskał sobie wielu zwolenników.Catering, wynajem sal bankietowych.
T

Gdańsk, ul. Piastowska 74C lok. 3
      brak ocen
Firma oferująca usługi finansowe, specjalizacja: ubezpieczenia.
U

Gdańsk, ul. Korzenna 33/35
      brak ocen
Wyśmienita włoska restauracja. Zapraszamy na przepyszną pizze a także dania kuchni włoskiej.
V

Gdańsk, ul. Jabłońskiego 14 lok. 28
      brak ocen
Interesuje Państwa skuteczna nauka pływania w Gdańsku? Serdecznie zachęcamy do zapisania siebie lub dziecka na prowadzone przez nas zajęcia, szczególnie jeśli zależy Państwu na bezstresowym oswojeniu z wodą, sprawnym opanowaniu stylów pływackich i udoskonaleniu umiejętności. Jak pływanie to tylko pływanie z najlepszymi w Pływaku w Gdańsku!
W

Gdańsk, ul. Spichrzowa 26 lok. 1
      brak ocen
Pandemonium Tattoo to salon tatuażu artystycznego znajdujący się w centrum gdańskiej starówki. To studio na najwyższym poziomie w Gdańsku - dla naszych klientów zawsze staramy się wykonywać projekty tatuaży według indywidualnego pomysłu.
X

Gdańsk, ul. Warneńska 3A lok. 25
      brak ocen
POSADZKI Z ŻYWIC WYKONUJEMY OD 1993 ROKU Z branżą żywic związani jesteśmy od ponad 20 lat. Od 2000 roku zaistnieliśmy na rynku jako firma RODAM z Gdańska - wiodący wykonawca posadzek przemysłowych i komercyjnych z żywic epoksydowych i poliuretanowych.
Y

      brak ocen
Da Mario to restauracja oferująca swoim klientom bardzo szeroki wachlarz zróżnicowanych dań tradycyjnej włoskiej kuchni przyrządzanych z najwyższej jakości składników.
Z

Gdańsk, ul. Gryfa Pomorskiego 7A
      brak ocen
Od ponad 30 lat nasze przedsiębiorstwo NAUTICA zajmuje się produkcją specjalistycznych urządzeń elektronicznych. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie i pozycję w branży, a także wykształciliśmy wielu wykwalifikowanych specjalistów: inżynierów, techników i montażystów, których wysokie kwalifikacje pozwoliły uzyskać doskonałą jakość naszych produktów.