Usługi pozostałe, Gdańsk

Wyróżnieni fachowcy

A

Gdańsk, al. Grunwaldzka 163
      brak ocen
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W DZIEDZINIE HUMAN RESOURCES ORAZ ZARZĄDZANIA FLOTĄ POJAZDÓW FIRMOWYCH.
B

Gdańsk, ul. Słowackiego 4
      brak ocen
To inwestycja dewelopersko-hotelowa budynku stanowiącego połączenie jednostkowych lokali użytkowych (condominium) w jeden hotel. Od typowego hotelu różni się sposobem zarządzania i finansowania.
C

Gdańsk, Władysława Reymonta 1
      brak ocen
Blisko współpracujemy z instytucjami finansowymi, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom wsparcie doradców finansowych, a także pełną obsługę prawną.
D

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 6
      brak ocen
OtwARTa to wyjątkowy punkt na kulinarnej i kulturalnej mapie Trójmiasta. Zlokalizowana jest w samym centrum Gdańska Wrzeszcza, na terenie Garnizonu, miejsca z ponad stuletnią tradycją, gdzie przeszłość łączy się z przyszłością. Stworzona, by stać się miejscem spotkań rodzinnych, towarzyskich oraz biznesowych. Oferujemy również usługi cateringowe i organizacje przyjęć okolicznościowych.
E

Gdańsk, ul. Szeroka 125
      brak ocen
Profesjonalna firma cateringowa oferująca szeroki zakres usług w dziedzinie organizacji i obsługi imprez okolicznościowych, przyjęć oraz dostarczania najwyższej jakości posiłków.
F

      brak ocen
Kreujemy różnorodne wydarzenia promujące firmę, produkt, lub po prostu służące dobrej zabawie. Od organizacji ekskluzywnych imprez, po śluby, imprezy firmowe i niesamowite eventy w Gdańsku, które są dowodem na to, iż wydarzenie firmowe to najlepsze i najbardziej skuteczne narzędzie PR-owe.
G

      brak ocen
Na trzon naszej oferty składa się kilka obszarów działalności. Jednym z nich jest kompleksowa obsługa konferencji, szkoleń, paneli dyskusyjnych, bali, bankietów, a także organizacja imprez okolicznościowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone, eleganckie sale konferencyjne w Gdańsku. Jesteśmy również klubokawiarnią funkcjonująca od godz. 9:00.
H

Gdańsk, ul. Długa 45
      brak ocen
Obsługa, organizacja imprez i spotkań. Catering, wynajem sal bankietowych.
I

Gdańsk, ul. Długi Targ 11
      brak ocen
Obsługa, organizacja imprez i spotkań. Catering, wynajem sal bankietowych.
J

      brak ocen
Obsługa, organizacja imprez i spotkań. Od ponad 40 lat istnienia na rynku europejskim Döner Kebap rozpoznawany jest jako nowoczesny styl fast-food. Zdobywając szeroki rynek w krajach Unii Europejskiej, a w szczególności w Niemczech, zyskał sobie wielu zwolenników.Catering, wynajem sal bankietowych.
K

Gdańsk, ul. Korzenna 33/35
      brak ocen
Wyśmienita włoska restauracja. Zapraszamy na przepyszną pizze a także dania kuchni włoskiej.
L

      brak ocen
Da Mario to restauracja oferująca swoim klientom bardzo szeroki wachlarz zróżnicowanych dań tradycyjnej włoskiej kuchni przyrządzanych z najwyższej jakości składników.
M

      brak ocen
O NASKwiaciarnia Arkadia w Gdańsku została stworzona po to, by zachwycać różnorodnością kompozycji kwiatowych. Nasze bukiety fascynują, zaskakują, inspirują. Kwiaty to nie tylko wiązanka, ale również przekaźnik emocji. Niejednokrotnie wzbudzają zachwyt, wzruszają, zbliżają ludzi. W naszej kwiaciarni w Gdańsku odnajdziesz połączenie barw, zapachów i doznań. Nasza oferta to oryginalne bukiety oraz dekoracje.
N

Gdańsk, ul. Międzygwiezdna 2 lok. 1
      brak ocen
Gabinet Weterynaryjny Gdańsk Osowa. Twój pies zasługuje na zdrowy uśmiech a stomatolog weterynaryjny zajmę się każdym złamanym ząbkiem. Zajmujemy się również kryciem/rozrodem psów.
O

Gdańsk, ul. Gostyńska 14 lok. 1
      brak ocen
Centrum Weterynaryjne Animal Garden zajmuje się leczeniem oraz profilaktyką zdrowia zwierząt. Nasza przychodnia weterynaryjna posiada szeroko wyposażoną salę operacyjną, zaplecze laboratoryjne oraz specjalistyczny sprzęt medyczny do diagnostyki weterynaryjnej. Dodatkowo prowadzi dodatkowo pełen zakres podstawowych usług weterynaryjnych.
P

      brak ocen
Naszą misją jest przybliżenie kultury i sposobu życia mieszkańców wysp Karaibskich, w szczególności Jamajki, przez współorganizowanie autorskich wypraw. Dla naszych klientów chcemy być partnerem kompetentnym. Służymy opieka na miejscu, tłumaczeniem, przybliżamy ten cudowny sposób postrzegania świata i styl życia. Jednocześnie otwierając się na samych siebie, ciągłe się rozwijamy i doskonalimy.
Q

Gdańsk, Hrynlewickiego 6B lok. 145
      brak ocen
It is a new brand belonging to Travel And Ation.pl who has specialized in creating and managing exceptional golf tours since 2005. We set up made-to –measure Polish golf vacation and golf – related tours of Gdańsk covering all kinds of requirements. Many attractions, good standard hotels, restaurants, bars, nightlife and kilometres of white beaches and sights are making Gdansk area great for everyone.
R

Gdańsk, ul. Migowska 71C
      brak ocen
Firma zajmuje się wynajmem pokoi oraz kwater pracowniczych w Trójmieście.
S

      brak ocen
Nasz zakład krawiecki w Gdyni posiada w ofercie 5000 kolorów i wzorów z kolekcji SCABAL, 1000 wzorów tkanin E.ZEGNA. W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowo eleganckie i stylowe garnitury.
T

      brak ocen
Usługi firmy Osuszanie24 zostały wypróbowane w każdym z możliwych scenariuszy - od naprawy pojedynczego uszkodzenia w prywatnej własności, po usuwanie masowych szkód podczas największych światowych katastrof.
U

Gdańsk, ul. Szafarnia 10
      brak ocen
MS-Logistyka Gdańsk Sp.z o.o. Spółka Komandytowa to firma z siedzibą w Gdańsku. Od 2001 roku zajmujemy się transportem ładunków na terenie całej Europy. Ściśle współpracujemy z firmami produkcyjnymi oraz transportowymi zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi
V

      brak ocen
Jakość, prostota i wygoda dla Ciebie oraz Klientów Twojego sklepu. Zapewniamy transport i montaż mebli, a także sprzętu AGD i RTV na terenie Trójmiasta oraz dziewięciu innych największych miast w Polsce. Czym się zajmujemy? Obsługą logistyczną salonów meblowych oraz sklepów AGD i RTV. Dokąd docieramy? Nasze usługi świadczymy na terenie Trójmiasta, a także Bydgoszczy, Torunia, Poznania, Łodzi, Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Lublina i Białegostoku. Co nas wyróżnia? Ambicja, doświadczenie i profesjonalizm pozwalają nam zapewnić najwyższy poziom obsługi, fachowość i terminowość. Co oferujemy? Sprawdź szczegóły naszej oferty zawierającej m.in. przewóz mebli czy dostawy sprzętu z wniesieniem.
W

      brak ocen
Black Star zapewni Ci prawdziwie luksusowe warunki transportu na terenie całego Trójmiasta.
X

Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 114
      5.0  1 ocena
Biura podróży i agencje turystyczne.
Y

Gdańsk, ul. Mściwoja II 50/18
      5.0  1 ocena
Biura podróży i agencje turystyczne.
Z

Gdańsk, ul. Matejki 4
      5.0  1 ocena
Firmy specjalizujące się w usługach dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.