Grupa Ulotex Toruń

 

      5.0  1 ocena
Toruń, ul. Prosta 30 lok. 6a

O firmie

Zajmujemy się dystrybucją oraz dostarczaniem materiałów reklamowo-marketingowych m.in. gazetek czy ulotek bezpośrednio do wybranych grup odbiorców. Oferujemy dystrybucję adresową a także street marketing czyli  dystrybucje punktową oraz niezależną kontrolę jakości dystrybucji materiałów reklamowych przeprowadzonej przez firmy zewnętrzne. Obsługujemy przede wszystkim sieci handlowe, instytucje oraz lokalne firmy na rynku pólnocnej Polski.


Oceny i opinie

Wysoka jakość świadczonych usług, elastyczność oraz terminowość przy realizacji usług drukarskich tj. druku katalogów oraz jak również przy organizowaniu akcji promocyjnych, świadczą o profesjonalizmie i doświadczeniu pracowników Grupy ULOTEX TORUŃ. Do naszego zadowolenia przyczyniła się głównie dyspozycyjność oraz szybka reakcja na zgłaszane uwagi i potrzeby. Dużym atutem firmy, okazał się również fakt iż dostosowuje rozwiązania do naszych indywidualnych potrzeb jak i specyfiki branży w jakiej działamy.
Z pełnym zaangażowaniem możemy polecić Grupę ULOTEX TORUŃ, jako solidnego i niezawodnego wykonawcę. Mamy nadzieje iż nasza współpraca będzie się układała nie mniej owocnie w przyszłości

Kontakt
Najbliższy oddział
Coś się nie zgadza? Zgłoś to!

Jeżeli informacje na tej stronie zgadzają się, możesz to zgłosić. Kliknij przycisk poniżej i podążaj za wskazówkami

Podobne firmy w okolicy