Gruzownik

 

      3.0  1 ocena
Poznań, ul. Kadłubka 5/3

O firmie

Naszym klientom zapewniamy przede wszystkim wywóz gruzu. Z naszą pomocą pozbędziecie się go państwo w łatwy i bezpieczny sposób. W razie potrzeby, jesteśmy w stanie wynająć specjalne rękawy gruzowe, które bardzo pomogą przy usuwaniu odpadów z wyższych kondygnacji budynku.

Kolejną z usług, jakie świadczymy, są też rozbiórki i wyburzenia. Wykonujemy je przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu lekkiego i ciężkiego. Podejmiemy się usunięcia obiektów magazynowych i przemysłowych oraz budynków mieszkalnych czy gospodarczych. Ponadto, jesteśmy także przygotowani do rozbiórki infrastruktury drogowej. Korzystając z usług naszej firmy, możecie być państwo spokojni o dalsze losy powierzonych nam odpadów. Dzięki specjalistycznym sprzętom, jakie posiadamy, zostaną one w profesjonalny sposób przetworzone na kruszywo i tłuczeń. Podczas tego procesu wykorzystujemy nowoczesne technologie rozdrabniania i przesiewania, które z pewnością przełożą się na jakość powstającego materiału.


Oceny i opinie

    

Nie rzetelna firma pobierają zapłatę za wywóz śmieci a potem nie odbierają śmieci mimo telefonów i lekceważą klienta nikomu nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!

Kontakt
Najbliższy oddział
Coś się nie zgadza? Zgłoś to!

Jeżeli informacje na tej stronie zgadzają się, możesz to zgłosić. Kliknij przycisk poniżej i podążaj za wskazówkami

Podobne firmy w okolicy