Jachty

Wyróżnieni fachowcy

A

Wilkasy, Niegocińska 5
      brak ocen
Powstaliśmy z myślą o miłośnikach żeglarstwa oraz osobach marzących o idealnych wakacjach nad wodą. Dzięki naszej wypożyczalni jachtów na Mazurach czas wolny spędzony w otoczeniu cudownej przyrody nabierze nowego wymiaru.
B

Bydgoszcz, ul Portowa 10
      5.0  1 ocena
La Mare oferuje jachty i łodzie zarówno do prywatnego użytku, jak i do celów biznesowych i promocyjnych. Firmy, instytucje i miasta mogą zakupić nasze produkty lub wydzierżawić je wraz z serwisem i załogą. Możliwe są też inne formy współpracy w zakresie rejsów usługowych i reklamowych.
C

Warszawa, ul. Sitnika 2/10
      5.0  1 ocena
Katamaran plażowy przeznaczony na wody śródlądowe i zatoki.
D

Warszawa, ul. Ciołka 35, pawilon 85
      5.0  1 ocena
Firma PRO FISHING AND SPORT istnieje od 1990 roku. Zajmuje się sprzedażą, kompletacją i wyposażaniem łodzi i pontonów (w tym RIB-ów). Jest wyłącznym importerem dwóch czołowych firm europejskich: - LINDER SZWECJA - aluminiowe łodzie i canoe, - TORQEEDO GmbH NIEMCY - silniki elektryczne dużej mocy do łodzi i jachtów oraz akcesoria do tych silników. Ponadto prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obu tych firm.
E

Starowa Góra, ul. Szeroka 32
      5.0  1 ocena
Firma E&T Marine posiada szeroką ofertę: pontonów i łodzi hybrydowych RIB z wyposażeniem i silnikami do ich napędu, pontonów do rekreacji na wodzie, do wędkowania czy łodzi pomocniczych do jachtu. 
F

Michałów-Grabina, ul. Platanowa 2D
      5.0  1 ocena
Firma Otago Yacht Agency jest najstarszą firmą czarterową w Polsce. Główne kierunki działalności to: - nawiązywanie kontaktów z firmami zagranicznymi będącymi właścicielami jachtów - zainteresowanie polskich klientów możliwością spędzenia wolnego czasu na wynajętym jachcie - zaistnienie w środowisku żeglarskim jako firma oferująca usługi "żeglarzy dla żeglarzy" oraz osób zainteresowanych - osobiste rozpoznanie oferowanych akwenów W swojej ofercie posiada jachty wszelkiego typu: - jachty żaglowe (jednokadłubowe i katamarany) - jachty motorowe - jachty żaglowo - motorowe tzw. motosailery - jachty luksusowe - barki turystyczne, pływające po wodach sródlądowych
Kategoria: Jachty