Kancelaria Finansowa Dariusz Orzechowski

 

      5.0  5 ocen
lubin, ul. Bema 2 a

O firmie

Firma oferująca usługi finansowe, specjalizacja: pozostałe finanse i ubezpieczenia

Oceny i opinie

    

Bardzo Państwu dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego.

Zaangażowanie z jakim podeszliście Państwo do mojego tematu, szybkość reakcji i rozeznanie na rynku sprawiły, że jestem pod ogromnym wrażeniem Państwa pracy. Konsolidacja kilku kredytów, w tym parabanku, zajęła dosłownie kilka dni i wymagała ode mnie minimum wysiłku, gdyż cały ciężar realizacji przejęliście Państwo na siebie.

Kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny - fantastyczny. Wyczerpujące odpowiedzi na każde zadane przez mnie pytanie. Warunki kredytu bez zastrzeżeń. Jeszcze raz bardzo, ale to bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli "spotkać" się przy okazji kredytu hipotecznego.

Pozdrawiam serdecznie.

    

Bardzo polecam. Potrafią pomóc w trudnej sytuacji. Z pomocą Pana Dariusza i Pani Ani udało mi się uzyskać kredyt na dobrych warunkach. Profesjonalna pomoc i super kontakt. Polecam w 100%.

    

Bardzo polecam. Wszystko załatwione bardzo szybko, świetny kontakt z Kancelarią, całkowicie bezproblemowa obsługa. Naprawdę szczerze polecam.

    

Witam! Chciałbym gorąco polecić Kancelarię Finansowo Prawną Pana Dariusza Orzechowskiego. Miałem wpis w bankowym rejestrze i dzięki miłej, szybkiej, sprawnej i przede wszystkim profesjonalnej obsłudze sprawa w ciągu niecałego miesiąca została załatwiona – bardzo duży pozytyw.

polecam usługi kancelarii. Profesjonalne i szybkie załatwienie sprawy.

Użytkownik anonimowy

    

Kontakt
Najbliższy oddział
Coś się nie zgadza? Zgłoś to!

Jeżeli informacje na tej stronie zgadzają się, możesz to zgłosić. Kliknij przycisk poniżej i podążaj za wskazówkami