Katowice

B

Katowice, ul. Jordana 6 lok. 7
      brak ocen
Firma oferująca usługi biura rachunkowego, księgowość.
C

      brak ocen
Renowacja i cyklinowanie parkietów na terenie Katowic i okolic to nasza specjalność. Odnowimy i położymy każdy rodzaj podłogi, tj. deski, mozaiki parkietowej, gotowy parkiet oraz deskę trójwarstwową.
D

      brak ocen
Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno Klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. Kancelaria świadczy usługi w postaci porad i analiz prawnych, opiniowania umów, przygotowania projektów umów i pism procesowych.
E

Katowice, ul.A. Mickiewicza 4
      brak ocen
Podnieś swój komfort życia, zapomnij o wilgoci. Osusz swój dom, mieszkanie, piwnicę szybko i skutecznie. Zaoszczędź na ogrzewaniu, nie musisz marnować swoich pieniędzy.
F

      brak ocen
Działamy jako pośrednik dla tych firm recyklingowych, które trudnią się compoundingiem tj. przygotowaniem nowych tworzyw sztucznych na zasadzie koekstruzji regranulatów lub oryginałów polimerów i monomerów. Pośrednictwo polega na zakupie przemiałów tworzyw od wielu recyklerów i ich odsprzedaż bez przetworzenia do zakładów wykonujących compounding. Tym, co nas wyróżnia jest fakt, że sami również posiadamy status recyklera – co wcale nie jest oczywiste w firmach tego typu. Dlatego też jesteśmy w stanie skutecznie działać w tak specyficznej branży i koordynować takie działania jak recykling HDPE w Siemianowicach Śląskich i całej okolicy.
G

Katowice, ul. Czeremchowa 10B
      brak ocen
Dzięki analizie systemowej przedsiębiorstwa precyzyjnie wskażę trudności, jakie stoją na drodze do sukcesu. Na tej podstawie doradzę optymalną strategię pozwalającą zrealizować zamierzony cel, określę konkretne działania oraz przygotuję konkretne rozwiązania pozwalające na optymalizację kosztów i przychodów w firmie.
H

      brak ocen
Nasza kancelaria adwokacka realizuje porady prawne na terenie Katowic i Krakowa. Sprawy prowadzimy na terenie całego kraju, pomagamy też Polakom przebywającym za granicą. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa prawna osób prywatnych oraz firm. Adwokat Katarzyna Godyń-Brzostek jest wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach.
I

      5.0  3 oceny
J

Katowice, ul. Łopianowa 1
      5.0  2 oceny
Kompozycja, przygotowywanie, dostarczenie kwiatów, wieńców oraz bukietów na każdą okazje.
K

Katowice, ul. Mickiewicza 14
      5.0  1 ocena
Specjalistyczny gabinet lekarski, pełen zakres usług dermatologicznych.
L

Katowice, ul. Miła 3
      5.0  1 ocena
Zakres opinii i ekspertyz obejmuje przede wszystkim: 1) weryfikacja prawidłowości wykonanych robót budowlanych w szczególności: - izolacji przeciwwilgociowych/ przeciwwodnych poziomych fundamentów, - izolacji przeciwwilgociowych/ przeciwwodnych pionowych fundamentów, - izolacji przeciwwodnych tarasów, - izolacji przeciwwodnych balkonów, - wykonania dachów (więźby dachowej, pokrycia dachowego, obróbek blacharskich), - prac wykończeniowych (tynków wewnętrznych, zewnętrznych, montażu stolarki okiennej i drzwiowej), - wykonania nawierzchni z kostki brukowej i granitowej, 2) zgodności wykonania robót budowlanych z zasadami sztuki budowlanej, 3) zgodności wykonania robót budowlanych z umową, 4) zgodności wykonania robót budowlanych z projektem budowlanym, 5) weryfikacji w szczególności zasadności roszczeń inwestorów z tytułu wad i nieprawidłowości wykonawczych, 6) analizy przyczyn pęknięć ścian, fundamentów, elementów konstrukcyjnych, oceny stanu technicznego, zużycia, stwierdzenie uszkodzeń konstrukcji i obiektów budowlanych w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, także dla potrzeb kupujących budynki/ mieszkania/ apartamenty, 7)analizy przyczyn katastrof budowlanych, awarii konstrukcji w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, 8) inne w zakresie budownictwa i materiałów budowlanych.
M

Katowice, ul. Kościuszki 10
      5.0  1 ocena
Firma prowadzi sprzedaż towarów o przeznaczeniu turystyczno-alpinistycznym. W swojej ofercie posiada produkty wielu czołowych producentów światowych.
N

Katowice, ul. Centralna 76
      5.0  1 ocena
Oferujemy bardzo szeroki zakres profesjonalnie wykonywanych usług stolarskich takich jak np. schody, balkony, balustrady, altany, drzwi, adaptacja wnętrz i poddaszy, boazerie,podłogi, meble na wymiar, jak również podejmujemy się wszelkich zamówień indywidualnych. W skład naszej oferty wchodzą też deski czołowe, podbitki, deski tarasowe, meble ogrodowe, więźby, sztachety itd.
O

Katowice, ul. Stawowa 5/7
      4.8  16 ocen
Index S.C. Biuro Podróży to zespół ludzi, którzy łączą wiedzę z doświadczeniem i pasję z przyjemnością. Naszym celem jest ciągły rozwój a pracę traktujemy jako misję. Działamy od 1994 roku, należymy do Śląskiej i Polskiej Izby Turystyki, posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe Signal Iduna oraz liczne certyfikaty i referencje.
P

Katowice, ul. Panewnicka 65
      4.7  3 oceny
Usługi medyczne. Klinika, przychodnia lekarska.
Q

Katowice, ul. Dyrekcyjna 10/2
      3.0  1 ocena
Firma oferująca usługi prawne, specjalizacja: kancelarie prawne, radcowie prawni, prawnicy
R

Katowice, ul. Mariacka 7/2
      1.0  1 ocena
Usługi pośrednictwa nieruchomości. Sprzedaż, kredytowanie, agencja nieruchomości.
S

Katowice, al. Roździeńskiego 93
      brak ocen
Firma specjalizująca się w usługach związanych z wykonaniem mebli i akcesoriów, na zamówienie.
T

      brak ocen
Firma oferująca usługi edukacyjno-szkoleniowe, specjalizacja: nauka języków obcych, języki obce, kursy językowe, szkoły językowe
U

Katowice, ul. Krakowska 76
      brak ocen
Firma specjalizująca się w usługach związanych z wykonaniem dachów, pokryć dachowych i rynien.
V

Katowice, ul. Jordana 10/8
      brak ocen
Firma specjalizująca się w wykonaniu zleceń projektowania i aranżacji. Usługi architektoniczne.
W

Katowice, al. Korfantego 9 pok. 124
      brak ocen
Salon samochodowy.
X

      brak ocen
Y

      brak ocen
Firma oferująca usługi z zakresu organizacji noclegów, wynajmie miejsc noclegowych w akademikach, bursach i internatach.
Z

Katowice, ul. Krzyżowa 9 A
      brak ocen
Firma specjalizująca się w usługach związanych z wykonaniem basen, oczek wodnych, fontann i kaskad ogrodowych.