Koszal Jarek Naprawa Sprzętu AGD

 

      2.7  6 ocen
Poznań, os. Lecha 22

O firmie

Naprawa i serwis urządzeń AGD.

Oceny i opinie

    

Niestety, zwykły oszust. Wziął 200 zł, niby za wymianę silnika. Później okazało się, że wymienił szczotki przy silniku, które miały się dotrzeć. Niestety pralka nie działała dobrze. Przez telefon kazał prać bez ubrań, aż szczotki się dotrą i będzie działać. Praliśmy przez 10 godzin. Nie pomogło. Telefon. Będę jutro, będę za godzinę, później za dwie, dzisiaj jednak nie dam rady... I tak kilkanaście razy.

    

Bardzo pozytywne wrażenie.
Fachowiec konkretny i sympatyczny.Moją zabudowaną w kuchni pralkę naprawił bez
wymyślania,że trzeba pół mebli wywalić ,tak jak wcześniej słyszałam.
Cena przystępna.dziękuję jeszcze raz za pomoc..

    

jestem zadowolona z wykonania usługi.praleczka śmiga jak nowa ,
no i koszt naprawy bardzo konkurencyjny.
gdyby tak jeszcze popracować nad punktualnością?????

    

Terminarz ma napięty, ale umawia się, a potem nie przyjeżdża. Raz czekaliśmy 4 dni, bo chyba wypadliśmy z kolejki przez to, że jednego dnia się nie wyrobił, a potem to już się pewnie nie opłacało do nas jechać? Nie rozumiem takiego zwodzenia. Nie konkretne "Sorry, mogę dopiero za tydzień", tylko codziennie od nowa "Będę, jak tu skończę" - 4 dni czekania!!
Poza tym drogo i nieskutecznie, bo po zapłaceniu prawie 200 zł za wymianę czegoś tam (o ile w ogóle jakaś wymiana była) pralka znów padła. Znów kilka dni czekania - i magiczne: "A, nie wiruje? No to skarpetka wpadła, trzeba było tak od razu. Wystarczy oczyścić filtr".
Brawo!

    

udzielił porady przez tel.jak zrestartować pralkę i o dziwo to działa
dzięki-polecam

    

Masakra. Nie polecam. Cwaniak, który wziął 100 zł za nic, a pralki nie naprawił. Do tego nie odbiera telefonu, a jak odbiera, to rzuca słuchawką. Pomylił dni przyjazdu, spóźnił się ponad godzinę. Ogólnie dramat.

Kontakt
Najbliższy oddział
Coś się nie zgadza? Zgłoś to!

Jeżeli informacje na tej stronie zgadzają się, możesz to zgłosić. Kliknij przycisk poniżej i podążaj za wskazówkami