Kraków

A

Kraków, ul. Klimeckiego 14
      brak ocen
Firma Gipsy Kings to największy w Polsce producent standardowych drzwi całoszklanych i największy w Polsce przedstawiciel firmy DORMA w zakresie okuć do stolarki całoszklanej.
B

      brak ocen
Jesteśmy profesjonalną firmą, specjalizującą się w przewozie osób i grup na przyjęcia, imprezy firmowe, eventy, wycieczki, wyjazdy integracyjne i wiele innych – w zależności od potrzeb naszych klientów.
C

      brak ocen
Klinika hormonalna Hormeza w Warszawie specjalizacje się w medycynie regeneracyjnej i hormonalnej m.in. terapia hormonalna, endokrynologia, dietetyka, ozonoterapia, detoksykacja, wlewy witaminowe.
D

Kraków, ul. Krowoderskich Zuchów 3 lok. 22
      brak ocen
Zajmujemy się wspieraniem nowo powstałych działalności, pomagając rozwinąć własny biznes i osiągnąć sukces w branży, która nie tylko przynosi zyski finansowe, ale również daje satysfakcję sprawiania radości innym.
E

Kraków, ul. Balicka 56
      5.0  1 ocena
Firma specjalizująca się w projektowaniu, aranżacji wnętrz i ogrodu.
F

Kraków, ul. Stefana Batorego 25
      5.0  1 ocena
Biura podróży i agencje turystyczne.
G

Kraków, al. Pokoju 78
      5.0  1 ocena
Firma świadcząca usługi z zakresu chemii budowlanej.
H

Kraków, ul. Gajowa 10
      5.0  2 oceny
Firma z branży budowlanej.
I

Kraków, ul. Sikorki 3
      5.0  1 ocena
Firma specjalizująca się w świadczeniu usług związanych z konstrukcjami stalowymi i aluminiowymi używanymi w budownictwie.
J

Kraków, ul. Makuszyńskiego 13
      5.0  3 oceny
Głównym obszarem naszej działalności jest montaż instalacji gazowych LPG do samochodów osobowych oraz terenowych. Firma stosuje urządzenia renomowanych firm, sprawdzone przez wiele lat na rynku europejskim oraz polskim.
K

Kraków, ul. Orlich Gniazd 25
      5.0  1 ocena
Specjalistyczne usługi psychiatryczne. Konsultacje, badania i usługi lekarza psychiatry.
L

Kraków, ul. Bronowicka 23/1
      5.0  1 ocena
Specjalistyczne usługi dla zdrowia i urody. Odchudzanie, indywidualna dieta, siłownia i fitness.
M

Kraków, ul. Zielony Most 8
      5.0  2 oceny
Gabinet stomatologiczny, pełen wachlarz usług dentystycznych.
N

Kraków, ul. Kapelanka 26
      5.0  1 ocena
Firma specjalizująca się w projektowaniu, aranżacji wnętrz i ogrodu.
O

Kraków, ul. Zagłoby 66
      5.0  2 oceny
Usługi warsztatowe. Warsztat, stacja obsługi, kontroli pojazdów.
P

Kraków, ul. Kalwaryjska 35A/112
      5.0  1 ocena
Firma oferująca usługi prawne, specjalizacja: kancelarie prawne, radcowie prawni, prawnicy
Q

Kraków, ul. Węgrzce Wielkie 457
      5.0  4 oceny
Firma z sektora budowlanego. Materiały budowlane.
R

Kraków, ul. Petrażyckiego 26 a
      5.0  1 ocena
Fantastyczne projekty. Rzetelne wykonanie.
S

Kraków, ul. Wadowicka 8A
      5.0  1 ocena
Jesteśmy serwisem informującym o procedurach i formalnościach związanych z założeniem firmy lub zrealizowaniem nowych inwestycji przez przedsiębiorców już działających na rynku.
T

Kraków, Czuszów 80
      5.0  1 ocena
Wykonujemy wszelkiego rodzaju produkty z drewna oraz płyty wiórowej laminowanej. - Drzwi - Okna - Parapety - Schody na beton oraz wolnostojące - Zabudowy - Garderoby Meble na wymiar : - Kuchenne - Stołowe - Sypialne Meble Ogrodowe : - Altany - Ławy - Stoły Oraz wszelkiego rodzaju prace nietypowe. Oferujemy również : - Montaż paneli podłogowych oraz ściennych - Produkcja oraz montaż podbitki dachowej - Produkcja oraz montaż sztachet ogrodzeniowych -Zadaszenia tarasów, balkonów razem z ozdobnymi balustradami Budujemy! : Domki z drewna wolnostojące. Stol - Drew Krzysztof Matysiak 32-112 Klimontów Tel. 726077576
U

Kraków, ks. bp. Władysława Bandurskiego 66 lok. 4
      5.0  1 ocena
Profesjonalne usługi elektryczne. Elektrosystem swoje usługi kieruje do mieszkańców, firm i instytucji z Krakowa oraz jego najbliższych okolic.
V

Kraków, ul. Zielona 25
      5.0  1 ocena
Zajmujemy się zastosowaniem elementów szklanych w budownictwie i wykończeniu wnętrz.
W

Kraków, ul. Gromady Grudziąż 17
      5.0  1 ocena
Świadczymy usługi wynajmu samochodów dostawczych. Specjalizujemy się w wypożyczaniu samochodów dostawczych oraz aut wieloosobowych – 6 brygadówek jak i aut 9 osobowych. Oferujemy wynajem krótko- lub długoterminowy samochodów dostawczych do 3,5 T. w przystępnych cenach. Działamy na terenie Krakowa. 
X

Kraków, ul. gen. Kiwerskiego 39
      5.0  1 ocena
Firma CzuCzu jest innowacyjnym wydawnictwem specjalizującym się w projektach edukacyjnych dla dzieci. W swojej ofercie posiada m.in.  książeczki, karty edukacyjne i zestawy łamigłówek, które  pomagają najmłodszym poznawać świat, rozwijać wyobraźnię, a przede wszystkim -- bawić się tak dobrze, jak nigdy dotąd!
Y

Kraków, ul. Fabryczna 20A II Piętro
      5.0  1 ocena
Robotyka.com działa od 2005 roku na polu robotyki i automatyki. Na swoim portalu internetowym zrzesza użytkowników, producentów oraz pasjonatów robotyki z całej Polski. Przedstawia tam również informacje o produktach, firmach, bieżących wydarzeniach, a także prezentuje zagadnienia czysto teoretyczne, systematyzujące wiedzę z zakresu robotyki.  
Z

Kraków, Al. Jana Pawła II 41 L
      5.0  1 ocena
Mobile Experts Sp. z o. o. jest spółką technologiczną -- innowatorem rynku oraz dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań IT na urządzenia mobilne oraz w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Dzięki własnym kompetencjom pozyskała do swojego grona partnerów biznesowych czołowe firmy sektorów telekomunikacji, mediów oraz technologii informatycznych, dzięki którym posiada wiele referencji. Podstawową przewagą konkurencyjną Mobile Experts jest unikalna nawet na skale Światowa wiedza i doświadczenie (know-how) w obszarach technologii informatycznych, technologii mobilnych (mobile IT).