Kursy

Wyróżnieni fachowcy

A

Otwock, ul. Lecha 11/23
      5.0  1 ocena
Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu coachingu i consultingu. W naszej firmie pracują doświadczeni trenerzy; coachowie i konsultanci. Korzystamy ze sprawdzonych na świecie metodologii kształcenia. W naszej ofercie znajdą Państwo również szkolenia w języku polskim i angielskim.
B

Gdańsk, ul. Jabłońskiego 14 lok. 28
      brak ocen
Interesuje Państwa skuteczna nauka pływania w Gdańsku? Serdecznie zachęcamy do zapisania siebie lub dziecka na prowadzone przez nas zajęcia, szczególnie jeśli zależy Państwu na bezstresowym oswojeniu z wodą, sprawnym opanowaniu stylów pływackich i udoskonaleniu umiejętności. Jak pływanie to tylko pływanie z najlepszymi w Pływaku w Gdańsku!
C

      brak ocen
Firma oferująca usługi edukacyjno-szkoleniowe, specjalizacja: nauka języków obcych, języki obce, kursy językowe, szkoły językowe
D

      brak ocen
Firma oferująca usługi edukacyjno-szkoleniowe, specjalizacja: nauka języków obcych, języki obce, kursy językowe, szkoły językowe
E

      brak ocen
CJO Skoczów zaprasza na kursy j. ANGIELSKIEGO, NIEM., WŁOS., ROS., FRANC., CZES.
F

Łódź, ul. Lindleya 8
      brak ocen
English Language Centre jest Centrum Egzaminacyjnym British Council w Łodzi przeprowadzającym brytyjskie egzaminy językowe i zawodowe. ELC jest jednostką Uniwersytetu Łódzkiego prowadzącą kursy języka angielskiego dla pracowników i studentów Uniwersytetu Łódzkiego, a także dla osób niezwiązanych z Uniwersytetem.
H

Warszawa, AL. 3-go Maja 7
      brak ocen
Szkolenia komputerowe. Dobry pracodawca to ten, który dla wszystkich pracowników organizuje intensywne programy szkoleniowe i zachęca do samorozwoju. To czego potrzebuje organizacja to nie tylko dobrzy ludzie ale przede wszystkim ludzie, którzy się rozwijają. Konkurencyjność organizacji zawsze swój początek bierze z wiedzy jej pracowników.
I

      brak ocen
Firma oferująca usługi edukacyjno-szkoleniowe, specjalizacja: nauka języków, edukacja, indywidualne kursy, szkolenia dla dzieci i dorosłych.
J

      brak ocen
Firma oferująca usługi edukacyjno-szkoleniowe, specjalizacja: nauka języków, edukacja, indywidualne kursy, szkolenia dla dzieci i dorosłych.
K

Tychy, ul. Zwierzyniecka 96
      brak ocen
Szkolenia kompetencji osobistych i psychospołecznych. Szkolenia i doradztwo biznesowe. Coaching.
L

Warszawa, Al. 3-go Maja 7
      brak ocen
Nasze usługi obejmują m.in. realizację szkoleń, konferencji, wykładów i sympozjów. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie m.in.: rozpoznania potrzeb szkoleniowych i implementacji projektów w ramach rozbudowanych struktur organizacyjnych.
M

Warszawa, Bonifraterska 10 lok. 55
      brak ocen
Szkolenia i obsługa firm pod kątem wymagań kontrolnych Państwowej Inspekcji Pracy.
N

Warszawa, ul. Polinezyjska 1
      brak ocen
Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców i Kierowców w Warszawie na Ursynowie. Naszym celem było i jest szkolenie kierowców – tak, aby charakteryzowali się: poprawną techniką jazdy, dobrą znajomością przepisów ruchu drogowego, umiejętnością wykorzystywania w praktyce wiadomości z zakresu obsługi i budowy pojazdu, umiejętnością udzielania pierwszej pomocy medycznej.
O

      brak ocen
Trener Rozwoju Potencjału Osobistego, Coach Oddechu - Grzegorz Pawłowski. Od ponad 20 lat moją pasją osobistą jest szeroko rozumiany rozwój osobisty, "rozciąganie się" we wszelkich możliwych kierunkach. Zapraszam na cykl warsztatów (AKADEMIA ROZWOJU OSOBISTEGO).
P

      brak ocen
Stawiamy na zdrowy tryb życia i dobre nawyki żywienioweWszystko to staramy się przekazać naszym podopiecznym. Dlatego też podczas treningów wprowadzamy ćwiczenia rehabilitacyjne i korekcyjne, wspierające prawidłowy rozwój fizyczny.
Q
R

      brak ocen
Agencja Artystyczna Face reprezentuje Gwiazdy mediów: są u nas znani dziennikarze telewizyjni, prezenterzy i konferansjerzy, eksperci z wielu dziedzin. Nasza oferta to najlepsi konferansjerzy i prezenterzy, znane twarze do kampanii reklamowych i PR, wykłady motywacyjne, a także szkolenia medialne, prowadzone przez najlepszych dziennikarzy.
S

      brak ocen
Nasza firma organizuje profesjonalne szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców wszystkich grup zawodowych. Oferujemy kursy BHP dla instytucji, przedsiębiorstw oraz firm prywatnych, nawet zatrudniających kilku pracowników.
T

      brak ocen
Oferujemy profesjonalne usługi w przystępnej cenie, z indywidualnym podejściem do każdego z kursantów. Zależy nam na tym, aby zdali Państwo egzamin na prawo jazdy. Tylko u nasz profesjonalna nauka jazdy! Ożarów Mazowiecki, Piastów, Warszawa – tam działamy i oferujemy swojego usługi. Zapraszamy!
U

      brak ocen
Wyższy Poziom oferuje szkolenia i coaching zarówno na terenie Śląska jak i całej Polski. Dzięki nam przeniesiesz siebie i swoją firmę na wyższy poziom! Naszą misją jest przywracanie ludziom marzeń, przekuwanie ich w cele i współuczestniczenie w ich realizacji poprzez wsparcie szkoleniowo-coachingowe. Wyższy Poziom to inspirator do zmian i kompas, pokazujący właściwy kierunek na drodze sukcesu.
V

      brak ocen
Szkolenia dla firm Opracowany przez nas program szkoleń dla firm to owoc 19 lat doświadczeń w praktyce trenerskiej.
W

      brak ocen
X

      brak ocen
Centrum Szkolenia UAV to ośrodek szkolenia teoretycznego oraz praktycznego operatora/pilota bezzałogowych statków powietrznych dron, w którym można odbyć nie tylko szkolenie przygotowujące do egzaminu dla operatorów VLOS / EVLOS oraz BVLOS. Szkolenie prowadzone jest według Planu Szkolenia wydanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Szkolenia w Centrum Szkoleniowym Operatorów UAV są dostępne wyłącznie dla służb specjalnych i jednostek mundurowych.
Y

      brak ocen
W zakresie działalności spółki znajduje się sprzedaż i wynajem symulatora na potrzeby instytucji prowadzących szkolenia z zakresu ratownictwa morskiego. Samodzielnie organizujemy również zajęcia szkoleniowe przy zastosowaniu symulatora szalupy zrzutowej typu free-fall.
Z

Warszawa, ul. Mikołajczyka 11 lok. 3
      brak ocen
Korzystamy z najróżniejszych metod, szkolimy w najróżniejszych miejscach, takich jak sala szkoleniowa, park linowy, ścianka wspinaczkowa i połoniny górskie. Nie mamy raz ustalonego i gotowego wzorca rozwiązań. Za każdym razem indywidualnie dobieramy metody do potrzeb Klienta. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.