opony

Wyróżnieni fachowcy

A

Warszawa, ul. Płochocińska 123
      5.0  1 ocena
Nasza firma istnieje na rynku od 2007 roku. Od tego czasu oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi z zakresu diagnostyki samochodowej. Na naszej stacji kontroli pojazdów można skorzystać również z myjni i możliwości odkurzenia swojego auta. Dodatkową usługą dostępną u nas jest przyciemnianie szyb.
B

Warszawa, ul. Masłowiecka 11
      5.0  1 ocena
Nasza myjnia oferuje kompleksowe czyszczenie auta. Wśród naszych usług znajdą Państwo między innymi pranie tapicerki, mycie podwozia i silnika oraz sprzątanie wnętrza. Dodatkowo zajmujemy się renowacją i polerowaniem lakieru. W naszym warsztacie oferujemy zabezpieczenie lakieru objęte gwarancją na minimum 6 miesięcy. 
C

Warszawa, ul. Łodygowa 39 A
      5.0  1 ocena
Zajmujemy się naprawą samochodów osobowych i dostawczych. W naszym zakładzie oferujemy Ci dostęp do najlepszy usług z zakresu diagnostyki i mechaniki samochodowej. Nasza oferta obejmuje m.in. diagnostykę samochodową, wulkanizację, sprzedaż części i akcesoriów oraz blacharstwo i lakiernictwo. Dodatkowo w naszym warsztacie istnieje możliwość skorzystania z chip tuningu.
D

      brak ocen
nie chcą w ten sposób pozyskiwać klientów
E

Warszawa, Szosa Lubelska 40C
      brak ocen
Profesjonalna firma zajmująca się wypożyczaniem samochodów w Warszawie i okolicach. Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta, najwyższą jakość obsługi oraz atrakcyjne ceny. Wypożyczamy sprawne technicznie, doskonale wyposażone i wygodne samochody osobowe oraz dostawcze.
F

Wrocław, ul. Sulmierzycka 11
      brak ocen
Serwis samochodowy Lacart we Wrocławiu to przede wszystkim kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych, w tym blacharstwo, mechanika, lakiernictwo, pomoc drogowa i wypożyczalnia samochodów, czyli pełna obsługa powypadkowa. Nowoczesny sprzęt, pomoc drogowa i 100 samochodów zastępczych, oraz najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie – blacharstwie, mechanice, lakiernictwie - to atuty, które wyróżniają nas pośród auto serwisów we Wrocławiu.i motoryzacyjne specjalistyczne.
G

      brak ocen
Od 2009 roku zapewniamy fachową pomoc w naszym zakładzie lub w siedzibie Klienta, gdzie wymieniamy zużyte i uszkodzone opony stosowane w wózkach widłowych.
H

      brak ocen
Oferujemy usługi wulkanizacyjne, zajmujemy się klimatyzacją samochodową, serwisowaniem skuterów oraz wymianą opon. Dbamy o to, aby w naszym warszawskim serwisie cały czas oferta była poszerzana o nowe, urozmaicone usługi.
I

      brak ocen
Zapewniamy transport uszkodzonych pojazdów, udostępniamy samochody zastępcze. Gruntownie przejrzymy, a w razie potrzeby naprawimy Twój samochód. Specjalnie dla Ciebie sprowadzimy części zza oceanu w ciągu nawet kilku dni. Chrysler, Dodge, Jeep, Ford, Chevrolet, Buick, Pontiac
J

Warszawa, ul. Wólczyńska 308A
      brak ocen
AUTOINTERUS TO GODNY ZAUFANIA SERWIS POJAZDÓW, WARSZTAT I STACJA DIAGNOSTYCZNA.Wyróżniają nas pasja do motoryzacji, najwyższe kompetencje, zaangażowanie i uczciwość. Mieścimy się w lokalizacji Warszawa Bielany. Dostarczamy Państwu kompleksowych usług w zakresie serwisu pojazdów, elektryki, elektroniki pojazdowej, naprawy samochodów, wulkanizacji samochodowej czy detailingu. Specjalizujemy się w serwisie pojazdów marek Volvo i Saab. Ofertę kierujemy zarówno do klientów flotowych, jak i indywidualnych.
K

      brak ocen
Nasz warsztat samochodowy został wyposażony w nowoczesne urządzenia, dzięki którym naprawa Twojego samochodu przebiega sprawnie. Pracują u nas doświadczeni mechanicy, którzy szybko odnajdują przyczynę awarii i usuwają ją. Zajmujemy się również serwisem klimatyzacji samochodowej, prowadzimy punkt wulkanizacji oraz regenerujemy maglownice. Już dziś, odwiedź nasz warsztat w Ostrowi Mazowieckiej.
L

Bydgoszcz, ul. Ujejskiego 6 a
      5.0  2 oceny
Usługi motoryzacyjne specjalistyczne.
M

Kraków, ul. Makuszyńskiego 13
      5.0  3 oceny
Głównym obszarem naszej działalności jest montaż instalacji gazowych LPG do samochodów osobowych oraz terenowych. Firma stosuje urządzenia renomowanych firm, sprawdzone przez wiele lat na rynku europejskim oraz polskim.
N

Ruda Śląska, ul. 1 Maja 14
      5.0  1 ocena
Usługi motoryzacyjne specjalistyczne.
O

Jędrzejów, ul. 11 Listopada 45
      5.0  1 ocena
Wypożyczalnia lawet i przyczepek towarowych.
P

Warszawa, al. Krakowska 2a
      5.0  1 ocena
Continental Opony Polska Sp. z o.o. prowadzi działalność handlową i dystrybucyjną w zakresie opon osobowych, ciężarowych i specjalistycznych, produkowanych przez grupę Continental.
Q

Wieprz, ul. Kolonia Browar 53
      1.0  1 ocena
Salon samochodowy. Przedsiębiorstwo samochodowe "FOLWARK" już od siedmiu lat zajmuje się sprzedażą samochodów nowych marki Fiat oraz samochodów używanych.
R

Kraków, ul. Kotlarska 34
      brak ocen
Usługi motoryzacyjne specjalistyczne.
S

Piaseczno, ul. Nadarzyńska 53
      brak ocen
Usługi motoryzacyjne specjalistyczne.
T

Lublin, ul. Wojciechowska 7 M
      brak ocen
Usługi motoryzacyjne specjalistyczne.
U

Warszawa, ul. Mikołajska 43
      brak ocen
Usługi motoryzacyjne specjalistyczne.
V

Warszawa, ul. Kolumba 40
      brak ocen
Firma z sektora budowlanego. Materiały budowlane.
W

Zgierz, ul. Szczawińska 42
      brak ocen
Firma specjalizująca się w systemach hydroizolacji i ochrony budowli oraz systemów uszczelnień i izolacji (termicznych, akustycznych i innych)
X

Łódź, ul. Sczanieckiej 25/16
      brak ocen
Usługi motoryzacyjne specjalistyczne.
Y

Limanowa, ul. Leśna 66
      brak ocen
Firma specjalizująca się w usługach związanych z wykonaniem domów z drewna.
Z

Warszawa, al. Armii Ludowej 26
      brak ocen
Usługi motoryzacyjne specjalistyczne.