oprogramowanie

Wyróżnieni fachowcy

B

Warszawa, ul. Nowogrodzka 31 lok. 400
      5.0  1 ocena
Profesjonalne rozwiązania informatyczne dla firm i instytucji. Oferujemy rozwiązania Cloud computing, wdrażamy systemy klasy CRM, ERP, integrujemy systemy i tworzymy oprogramowanie na zamówienie. Specjalizujemy się w technologii Server Based Computing. Uczymy, w jaki sposób obniżyć koszty związane z tradycyjnymi systemami IT. 
C

Warszawa, Warszawa
      5.0  1 ocena
Specjalizujemy się w serwisie komputerów, oprogramowaniach i sieci komputerowych, sprzedaży oraz serwisie drukarek i kas fiskalnych, a także szkoleniach oprogramowań magazynowo-księgowych. Świadczymy usługi, rozwiązujemy problemy oraz dostarczamy rozwiązania informatyczne dla firm.
D

Ryki, ul. Swatowska 64
      5.0  1 ocena
W ofercie Biura Kompleks w Rykach posiadamy wszystko, czego potrzebujesz do niezawodnej obsługi informatycznej, nie tylko firmy, ale również domu.
E

Gdynia, ul. Biskupa Dominika 26
      brak ocen
Podstawowym elementem profesjonalnej pomocy komputerowej jest precyzyjna diagnoza przyczyn problemów ze sprzętem komputerowym. Gwarantujemy trafną diagnozę i szybką naprawę.
F

      brak ocen
Naszą misją jest pomoc firmom oraz organizacjom pozarządowym w budowaniu niesamowitych aplikacji webowych w postaci prototypów oraz pełnych produktów. Skład DLabs tworzą doświadczeni pracownicy, wśród których znajdują się wyłącznie specjaliści, m.in. programista big data, programista machine learning oraz programista Python.
G

Gdańsk, ul. Lęborska 3B lok. 1.36
      brak ocen
Software House D Labs oferuje outsourcing IT Big Data - nasi programiści (big data, python) stworzą systemy przetwarzające duże ilości danych z wykorzystaniem algorytmów machine learning.
H

Warszawa, ul. Puławska 107 d
      5.0  1 ocena
Pełna obsługa systemów informatycznych firm i osób prywatnych. Naprawa wszelkich urządzeń komputerowych, laptopów, netbooków i peryferiów. Wszelkie instalacje sprzętowe i programowe, wirusy i trojany. Odzysk danych z dysków, telefonów, kart pamięci, płyt CD, itp. Łączenie komputerów w sieci i bezpieczne podłączanie ich do internetu. Usługi bezpośrednio i zdalne, w serwisie i u klienta, w dzień i w nocy, 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Klienci biznesowi i indywidualni.
I

Białystok, al. Piłsudskiego 6 /2
      5.0  2 oceny
Naprawa i serwis komputerów
J

Warszawa, ul. Korsaka 1 m. 39
      5.0  1 ocena
Naprawa i serwis komputerów
K

Rzeszów, ul. Mochnackiego 23
      5.0  1 ocena
ABC Service kieruje swoją ofertę do firm i instytucji mających swoje placówki na terenie województwa podkarpackiego, oraz województw przyległych: małopolskiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego.
L

Środa Wielkopolska, ul. Wojska Polskiego 5
      5.0  1 ocena
Naprawa i serwis komputerów
M

Mława, ul. 3 Maja 3 b/1
      5.0  1 ocena
Naprawa i serwis komputerów
N

Warszawa, ul. Janinówka 11 m. 44
      5.0  1 ocena
Naprawa i serwis komputerów
O

Poznań, os. Jana III Sobieskiego 38 a
      5.0  1 ocena
Naprawa i serwis komputerów
P

Czarnków, ul. Kościuszki 53
      5.0  2 oceny
Naprawa i serwis komputerów
Q

Mikołów, ul. Rynek 1
      5.0  1 ocena
Naprawa i serwis komputerów
R

Słupsk, ul. skr.poczt. 184
      5.0  1 ocena
Naprawa i serwis komputerów
S

Białystok, ul. Antoniukowska 60/270
      5.0  1 ocena
Profesjonalne podejście do projektowania i tworzenia stron internetowych, do tego aplikacje mobilne oraz promocja firmy w internecie. Usługi dokładnie analizowane i dostosowane pod Klienta, mało tego firma Incred prowadzi bezpłatne doradztwo podczas realizacji.
T

Warszawa, ul. Okopowa 58/72
      5.0  1 ocena
Infor IT Sp. z o.o. to prężnie rozwijający się Software House. Specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu aplikacji na wszystkie najważniejsze platformy mobilne.Jako firma informatyczno - konsultingowa zajmuje się wdrażaniem profesjonalnych systemów biznesowych oraz złożonych serwisów internetowych (w tym portali e-commerce).
U

Wrocław, ul. Świętego Mikołaja 8-11
      5.0  1 ocena
Fast White Cat jest młodą, prężnie rozwijającą się spółką technologiczną z branży IT. Jako autoryzowany partner Google (Apps4business) oraz IBM w zakresie rozwiązań Websphere Business Process Management i Websphere Commerce mamy dostęp do technologii, dzięki którym stale podnosimy nasze kwalifikacje.
V

Kraków, Al. Jana Pawła II 41 L
      5.0  1 ocena
Mobile Experts Sp. z o. o. jest spółką technologiczną -- innowatorem rynku oraz dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań IT na urządzenia mobilne oraz w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Dzięki własnym kompetencjom pozyskała do swojego grona partnerów biznesowych czołowe firmy sektorów telekomunikacji, mediów oraz technologii informatycznych, dzięki którym posiada wiele referencji. Podstawową przewagą konkurencyjną Mobile Experts jest unikalna nawet na skale Światowa wiedza i doświadczenie (know-how) w obszarach technologii informatycznych, technologii mobilnych (mobile IT).  
W

Warszawa, ul. Obrzeżna 5
      5.0  1 ocena
Działamy na rynku usług informatycznych od ponad 10 lat. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy wspólnie tworzą zaawansowane aplikacje i oprogramowanie, przy wykorzystaniu najnowszych technik oraz narzędzi.
X

Warszawa, ul. Wróbla 51
      5.0  1 ocena
Firma Genesis Mobo specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu nowoczesnych, technologicznie zaawansowanych systemów. Rozwiązania opracowuje całościowo, począwszy od pomysłu, aż po gotowy produkt, wykorzystując w tym celu wiedzę i doświadczenie z wielu dziedzin, m.in. mechaniki, elektroniki i informatyki.
Y

Poznań, ul. Perzycka 102c
      5.0  1 ocena
Firma Technology powstała w 2002 roku. Głównym celem działalności jest dostarczanie profesjonalnego oprogramowania o wysokiej jakości i niezawodności. Ponadto świadczy również usługi związane z kompleksowym wdrażaniem oprogramowania, jego utrzymaniem, serwisem, rozwojem oraz przeprowadzamy szkolenia z obsługi. Zapewnia asystę i opiekę serwisową, a nasze rozwiązania objęte są gwarancją.
Z

Skoczów, ul. Św. Marcina 111
      5.0  1 ocena
Platforma SerwerSMS.pl jest narzędziem online, wspomagającym szeroko pojęte działania marketingowe. Firma umożliwia bezpośrednie dotarcie z ofertą firmy do klienta za pośrednictwem komunikacji SMS, MMS, VMS.