Piaseczno

A

      brak ocen
Obsługa, organizacja imprez i spotkań. Catering, wynajem sal bankietowych.
B

      brak ocen
Kręgosłupek powstał z myślą o wszystkich dzieciach, które mają problem z prawidłową postawą lub skoliozą. Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistom skutecznie leczymy schorzenia u najmłodszych.Dzięki współpracy z terapeutką specjalizującą się w pracy z dziećmi z porażeniem splotu ramiennego, jesteśmy w stanie pomóc również dzieciom z tego rodzaju schorzeniem.
C

Piaseczno, ul. Strumykowa 21
      brak ocen
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska oferuje klientom profesjonalne usługi w zakresie prawa, korzystny cennik usług i bezwzględne przestrzeganie tajemnicy zawodowej.
D

Piaseczno, ul. Jana Pawła II 7
      brak ocen
Firma posiadająca długoletnie doświadczenie i bogatą wiedzę w dziedzinie materiałów budowlanych. Zapewnia profesjonalną obsługę i fachową pomoc przy wyborze wszelkich towarów niezbędnych przy remoncie mieszkania lub domu.
E

      brak ocen
To rodzinna firma z tradycjami. Na warszawskim rynku piecy i kominków istnieje od 1993 roku. Nasze kominki to odzwierciedlenie charakteru oraz indywidualnych potrzeb i upodobań naszych klientów. Dlatego też oferta „Kominkarnii” obejmuje pełen zakres usług związanych ze światem piecy, kominów i kominków w Warszawie. Począwszy od projektu, poprzez wizualizację, doboru wkładu, kończąc na wykonaniu.i związane z wykonaniem kominków.
F

Piaseczno, ul. Kilińskiego 14
      brak ocen
Klinika świadczy usługi medyczne w zakresie diagnostyki, leczenia zachowawczego, leczenia operacyjnego, profilaktyki, rehabilitacji i szkolenia personelu medycznego - lekarzy polskich i zagranicznych. Szczególną dziedziną działalności jest chirurgia naczyniowa z uwzględnieniem chirurgii żył (żylaki kończyn dolnych, hemoroidy, itp.
G

      brak ocen
Restauracja sushi SamaRyba (Piaseczno) oferuje wyjątkowe sushi, ramen i dania azjatyckie z woka.Zapraszamy fanów kuchni azjatyckiej z Piasecznia, Józefosławia, Konstancina i Magdalenki.
H

Piaseczno, Przesmyckiego 48
      brak ocen
Pizzeria LaVera w Piasecznie to miejsce, gdzie próbując najznamienitszych włoskich smaków, miło spędzisz czas z rodziną czy przyjaciółmi. W naszej przytulnej pizzerii zyskasz kilka chwil wytchnienia od codzienności. Tu czas płynie zdecydowanie wolniej. Do chrupiącej pizzy dobierz dodatki, jakie lubisz najbardziej.
I

      brak ocen
KS Studio działa w sektorze wnętrz użyteczności publicznej, tworząc innowacyjne i komfortowe miejsca pracy.
J

      brak ocen
K

      brak ocen
Centrum Szkolenia UAV to ośrodek szkolenia teoretycznego oraz praktycznego operatora/pilota bezzałogowych statków powietrznych dron, w którym można odbyć nie tylko szkolenie przygotowujące do egzaminu dla operatorów VLOS / EVLOS oraz BVLOS. Szkolenie prowadzone jest według Planu Szkolenia wydanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Szkolenia w Centrum Szkoleniowym Operatorów UAV są dostępne wyłącznie dla służb specjalnych i jednostek mundurowych.
L

      brak ocen
Clothes4you to przede wszystkim bardzo duże doświadczenie, dzięki któremu sprawnie zaopatrujemy naszych odbiorców na terenie całej Unii Europejskiej w odzież wysokiej jakości. Odbiorcami importowanego przez nas towaru są zarówno duże hurtownie odzieży używanej, jak i lokalne sklepy odzieżowe.
M

      brak ocen
Jeśli dopadł Cię nocny głód, organizujesz imprezę lub po prostu zastanawiasz się, jak smakuje pizza w nocy, dobrze trafiłeś. Wystarczy jeden telefon, a smaczne i ciepłe jedzenie dostarczymy pod Twoje drzwi. Każdej nocy nasz zespół ciężko pracuje, aby wygrać walkę z armią Głoda. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas dania, były smaczne i dotarły do Ciebie ciągle ciepłe i odpowiednio opakowane.
N

      brak ocen
O

Piaseczno, ul. Zielona 10 lok. 15
      brak ocen
Zapewniamy niekrępujące warunki, w których znajdziesz bezpieczne i skuteczne rozwiązania pozwalające uzyskać wygląd, o którym marzysz.
P

Piaseczno, ul. Dworcowa 38
      5.0  1 ocena
Oferujemy kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz.
Q

      3.0  1 ocena
Firma budowlana Złotniccy jest firmą rodzinną. Naszą markę i jakość obsługi tworzymy na rynku budownictwa rodzinnego dzięki doświadczeniom zbieranym od wielu lat - działamy od 2006 roku.
R

Piaseczno, ul. Kordeckiego 22
      1.0  1 ocena
Firma specjalizująca się w projektowaniu, aranżacji wnętrz i ogrodu.
S

Piaseczno, ul. Stefana Batorego 11
      1.0  1 ocena
Usługi video-filmowania ślubów, chrztu, wesela i wielu innych uroczystości.
T

Piaseczno, ul. Kościuszki 18
      brak ocen
Firma specjalizująca się w usługach jubilerskich, metali szlachetnych, zegarków i biżuterii.
U

      brak ocen
Firma oferująca usługi z zakresu organizacji noclegów, wynajmie miejsc noclegowych w akademikach, bursach i internatach.
V

Piaseczno, ul. Młynarska 2 b
      brak ocen
Firma oferująca usługi edukacyjno-szkoleniowe, specjalizacja: nauka języków obcych, języki obce, kursy językowe, szkoły językowe
W

Piaseczno, ul. Słoneczna 18
      brak ocen
Firma oferująca usługi edukacyjno-szkoleniowe, specjalizacja: nauka języków obcych, języki obce, kursy językowe, szkoły językowe
X

Piaseczno, ul. Kościuszki 27
      brak ocen
Posiadamy bogatą ofertę akcesoriów i artykulów ślubnych oraz komunijnych, które nadadzą wyjątkowy i niepowtarzalny charakter Twojej uroczystości.
Y

Piaseczno, ul. Spokojna 5
      brak ocen
Profesjonalne usługi drukarskie, drukarnie wielkoformatowe. Firmy oferujące usługi projektowania i wykonania wizytówek.
Z

Piaseczno, ul. Puławska 33
      brak ocen
Specjalistyczne usługi medyczne. Lekarz medycyny pracy, konsultacje, pełen zakres usług.