Lista firm

A

      brak ocen
Obsługa, organizacja imprez i spotkań. Catering, wynajem sal bankietowych.
B

      brak ocen
Kręgosłupek powstał z myślą o wszystkich dzieciach, które mają problem z prawidłową postawą lub skoliozą. Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistom skutecznie leczymy schorzenia u najmłodszych.Dzięki współpracy z terapeutką specjalizującą się w pracy z dziećmi z porażeniem splotu ramiennego, jesteśmy w stanie pomóc również dzieciom z tego rodzaju schorzeniem.
C

Piaseczno, ul. Strumykowa 21
      brak ocen
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska oferuje klientom profesjonalne usługi w zakresie prawa, korzystny cennik usług i bezwzględne przestrzeganie tajemnicy zawodowej.
D

Piaseczno, ul. Jana Pawła II 7
      brak ocen
Firma posiadająca długoletnie doświadczenie i bogatą wiedzę w dziedzinie materiałów budowlanych. Zapewnia profesjonalną obsługę i fachową pomoc przy wyborze wszelkich towarów niezbędnych przy remoncie mieszkania lub domu.
E

      brak ocen
To rodzinna firma z tradycjami. Na warszawskim rynku piecy i kominków istnieje od 1993 roku. Nasze kominki to odzwierciedlenie charakteru oraz indywidualnych potrzeb i upodobań naszych klientów. Dlatego też oferta „Kominkarnii” obejmuje pełen zakres usług związanych ze światem piecy, kominów i kominków w Warszawie. Począwszy od projektu, poprzez wizualizację, doboru wkładu, kończąc na wykonaniu.i związane z wykonaniem kominków.
F

Piaseczno, ul. Kilińskiego 14
      brak ocen
Klinika świadczy usługi medyczne w zakresie diagnostyki, leczenia zachowawczego, leczenia operacyjnego, profilaktyki, rehabilitacji i szkolenia personelu medycznego - lekarzy polskich i zagranicznych. Szczególną dziedziną działalności jest chirurgia naczyniowa z uwzględnieniem chirurgii żył (żylaki kończyn dolnych, hemoroidy, itp.
G

      brak ocen
Restauracja sushi SamaRyba (Piaseczno) oferuje wyjątkowe sushi, ramen i dania azjatyckie z woka.Zapraszamy fanów kuchni azjatyckiej z Piasecznia, Józefosławia, Konstancina i Magdalenki.
H

Piaseczno, Przesmyckiego 48
      brak ocen
Pizzeria LaVera w Piasecznie to miejsce, gdzie próbując najznamienitszych włoskich smaków, miło spędzisz czas z rodziną czy przyjaciółmi. W naszej przytulnej pizzerii zyskasz kilka chwil wytchnienia od codzienności. Tu czas płynie zdecydowanie wolniej. Do chrupiącej pizzy dobierz dodatki, jakie lubisz najbardziej.
I

      brak ocen
KS Studio działa w sektorze wnętrz użyteczności publicznej, tworząc innowacyjne i komfortowe miejsca pracy.
J

      brak ocen
K

      brak ocen
Centrum Szkolenia UAV to ośrodek szkolenia teoretycznego oraz praktycznego operatora/pilota bezzałogowych statków powietrznych dron, w którym można odbyć nie tylko szkolenie przygotowujące do egzaminu dla operatorów VLOS / EVLOS oraz BVLOS. Szkolenie prowadzone jest według Planu Szkolenia wydanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Szkolenia w Centrum Szkoleniowym Operatorów UAV są dostępne wyłącznie dla służb specjalnych i jednostek mundurowych.
L

      brak ocen
Clothes4you to przede wszystkim bardzo duże doświadczenie, dzięki któremu sprawnie zaopatrujemy naszych odbiorców na terenie całej Unii Europejskiej w odzież wysokiej jakości. Odbiorcami importowanego przez nas towaru są zarówno duże hurtownie odzieży używanej, jak i lokalne sklepy odzieżowe.
M

      brak ocen
Jeśli dopadł Cię nocny głód, organizujesz imprezę lub po prostu zastanawiasz się, jak smakuje pizza w nocy, dobrze trafiłeś. Wystarczy jeden telefon, a smaczne i ciepłe jedzenie dostarczymy pod Twoje drzwi. Każdej nocy nasz zespół ciężko pracuje, aby wygrać walkę z armią Głoda. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas dania, były smaczne i dotarły do Ciebie ciągle ciepłe i odpowiednio opakowane.
N

      brak ocen
O

Piaseczno, ul. Zielona 10 lok. 15
      brak ocen
Zapewniamy niekrępujące warunki, w których znajdziesz bezpieczne i skuteczne rozwiązania pozwalające uzyskać wygląd, o którym marzysz.
P

      brak ocen
Firma specjalizująca się w usługach budowlanych.
Q

Baszkówka, ul. Sadowa 14 b
      brak ocen
Firma oferująca usługi edukacyjno szkoleniowe, specjalizacja: przedszkole, żłobek, kluby przedszkolaka, klub przedszkolaka
R

      brak ocen
Miejsce stworzone dla Twojego Dziecka. Huśtawka Anioła to miejsce w którym od 2007 roku dbamy o przyjazną i ciepłą atmosferę. W ramach przedszkola gwarantujemy rozwój artystyczno - językowy Dzieci.
S

Warszawa, ul. Józefa Elsnera 34 lok. 51
      brak ocen
Miejsce, w którym nauczysz się różnych zastosowań refleksologii i cyberterapii. Oferujemy terapie masażu neurologicznego stóp, refleksologii twarzy, prowadzimy kursy pod okiem doświadczonego nauczyciela. Łączymy różne techniki wywodzące się z medycyny chińskiej i akademickiej.
T

Józefosław, ul. Słoneczny Sad 35 F
      brak ocen
Firma oferująca usługi finansowe, specjalizacja: consulting, finanse, doradztwo biznesowe, podatki, audyt
U

Józefosław, ul. Geodetów 23C
      brak ocen
Elite Beauty - Instytut Estetyki Kosmetycznej i Fryzjerstwa. Nasz zespół stanowią wykwalifikowani pracownicy: mistrzowie we fryzjerstwie i kosmetyczki, kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem w branży usług kosmetycznych. Uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Najważniejszy jest dla nas Klient i jego bezpieczeństwo podczas świadczenia usług jak i po wyjściu z naszego gabinetu.
W

Warszawa, ul. Stryjeńskich 21
      brak ocen
Zakład pogrzebowy ATMAN z Warszawy na Ursynowie i Mokotowie jest firmą oferującą pełen zakres usług pogrzebowych na terenie całego kraju. Dzięki znajomości złożonych przepisów prawa obowiązujących w poszczególnych krajach zajmujemy się załatwianiem wszelkich formalności za granicą. Posiadamy 23-letnie doświadczenie w branży pogrzebowej.
X

      brak ocen
Jesteśmy restauracją wegańską, serwujemy kuchnię izraelską i szerzej – bliskowschodnią. Pyszne, zdrowe i tworzone z miłości do ludzi i zwierząt dania kuchni wegańskiej w centrum Warszawy.
Y

      brak ocen
Tworzę z myślą o osobach pragnących wyrazić siebie poprzez biżuterię, która mówi, krzyczy, czasem jest łagodna i subtelna, innym razem twarda i mocna w wyrazie.
Z

Konstancin-Jeziorna, Obórki 3
      brak ocen
ITG serwis to firma działająca w branży hydrauliki od 2011 roku, ale nasza pasja do tej pracy sięga dużo dalej wstecz. Specjalizujemy się między innymi w wykonywaniu instalacji grzewczych, montażu pomp ciepła, a przede wszystkim w serwisowaniu urządzeń grzewczych, ale nasze wieloletnie doświadczenie i śledzenie innowacji w branży kotłowniczej sprawia, że pozostajemy otwarci na niestandardowe potrzeby naszych Klientów.
Powiat : piaseczyński

Województwo: