Firma Handlowo-Usługowa "APUS" Piotr Sadkiewicz

  Firma zweryfikowana

      brak ocen

O firmie

Jesteśmy profesjonalną firmą, specjalizującą się w przewozie osób i grup na przyjęcia, imprezy firmowe, eventy, wycieczki, wyjazdy integracyjne i wiele innych – w zależności od potrzeb naszych klientów. Dysponujemy w pełni wyposażonymi pojazdami, gwarantującymi bezpieczną i komfortową jazdę, a także zespołem doskonale wyszkolonych i doświadczonych kierowców.

Zlecenia realizujemy w sposób kompleksowy. Nie jesteśmy firmą, która ogranicza zakres usług tylko do przewozu osób we wskazane miejsce. Na życzenie klientów pokazujemy interesujące miejsca, zabytki, punkty widokowe, dobre restauracje i atrakcje regionalne, specyficzne dla danego regionu. Przy realizacji transferów (na lotnisko, wesele itd.) i obsłudze imprez dbamy o pełen komfort naszych klientów. Pomagamy przy załadunku i rozładunku, a także zakupie określonych towarów, ponadto rezerwujemy miejsca w restauracjach czy muzeach. Krótko mówiąc – jesteśmy nie tylko Państwa kierowcami, ale pełnimy także funkcje organizatorów i przewodników.

Jeśli zatem szukasz samochodu z kierowcą w Krakowie (choć nie tylko – działamy bowiem również w innych częściach kraju), zadzwoń już dziś, a wspólnie omówimy szczegóły zlecenia.


Oceny i opinie

Brak opinii na temat tej firmy. Dodaj pierwszą!

Coś się nie zgadza? Zgłoś to!

Jeżeli informacje na tej stronie zgadzają się, możesz to zgłosić. Kliknij przycisk poniżej i podążaj za wskazówkami