Pozostałe usługi budowlane

Wyróżnieni fachowcy

A

Warszawa, Aleja Rzeczypospolitej 29 lok. 16
      5.0  1 ocena
Firma RCORE specjalizuje się w antykorozii stali, usługach spawalniczych, oraz wynajmie pracowników na terenie:Polski, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Belgii i krajów skandynawskich. Naszym głównym profilem jest antykorozja przemysłowa - piaskowanie, malowanie przemysłowe, gumowanie wykładanie powłok chemoodpornych, naprawy stali oraz spawalnictwo. Jesteśmy idealnym partnerem do współpracy dla firm remontowo-budowlanych działających w branżach petrochemicznej, energetycznej i chemicznej. Nasi pracownicy posiadają aktualne szkolenia BHP oraz międzynarodowe certyfikaty wymagane do pracy w Unii Europejskiej – SCC / VCA / ECITB CCNSG. Dostarczmy Państwu innowacyjnych rozwiązań i najlepszą jakość usług!
B

Warszawa, ul. Andersa 12 lok. 46
      brak ocen
Chcesz mieć pewność, że w Twoim budynku jest bezpiecznie? Skontaktuj się z nami. Wykonamy przeglądy ogólnobudowlane, sprawdzimy przewody kominowe, zrobimy pomiary elektryczne i gazowe, zamontujemy lub wymienimy domofony, a w razie konieczności zaprojektujemy i wymienimy instalację elektryczną.
C

      brak ocen
Usługi firmy Osuszanie24 zostały wypróbowane w każdym z możliwych scenariuszy - od naprawy pojedynczego uszkodzenia w prywatnej własności, po usuwanie masowych szkód podczas największych światowych katastrof.
D

      brak ocen
entral Kort jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w instalacji syntetycznych nawierzchni sportowych na wszelkiego rodzaju obiektach (boiska przydomowe, w ośrodkach wypoczynkowych, wielokortowe hale tenisowe, boiska piłkarskie). Firma obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, jak i duże przedsiębiorstwa, dostosowując swoją ofertę do ich potrzeb oraz wymagań.
E

Pionki, Działki Suskowolskie 49
      brak ocen
Firma Art-Luka specjalizuje się w wykonywaniu prac montażowo-naprawczych, przy fasadach wentylowanych, szczególnie w miejscach trudnodostępnych, z wykorzystaniem drabin, rusztowań, wózków elewacyjnych i podnośników koszowych, oraz przede wszystkim z dostępu linowego.
F

Częstochowa, ul. Konińska 3
      brak ocen
Świadczymy usługi budowlane dla szerokiego grona odbiorców. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, najczęściej decydujący się na powierzenie nam przeprowadzenia remontów czy wykończenia wnętrz, jak i duże instytucje. Specjalizujemy się w konstrukcjach dachowych, renowacjach (kamienic, budynków użyteczności publicznej), ociepleniach oraz budownictwie i remontach domów jednorodzinnych.
G

      brak ocen
Od 2010 roku proponujemy rozwiązania dla budownictwa Wykorzystywane przez nas obrabiarki umożliwiają cięcie dowolnych materiałów, od tytanu po pleksi. Wykorzystujemy trzy metody: cięcia laserem, wodą oraz plazmą. Surowce poddane laserowemu cięciu od razu nadają się do dalszej przeróbki.
H

Gdańsk, Aleksandra Dulina 1 lok. 15
      brak ocen
Zaplanujemy za Ciebie codzienne sprawy, wesprzemy w biznesowych relacjach oraz doradzimy najlepsze technologiczne rozwiązania. Sprawujemy pieczę nad Klientem poprzez doradztwo techniczne, sprzedaż najnowocześniejszych rozwiązań oraz serwis. Doświadczenia i fachowa wiedza pozwala nam na zaoferowanie najlepszych technologicznie rozwiązań, jak np. kraty pomostowe, czy pompy.
I

Mosina, ul. Tylna 7
      brak ocen
Twój stary dach wymaga już naprawy? A może planujesz położenie nowego? Wybierz profesjonalizm, doświadczenie i najwyższej jakości materiały.
J

      brak ocen
K

      brak ocen
Profesjonalna firma rozbiórkowa we Wrocławiu
L

Toruń, ul. Polna 23
      5.0  2 oceny
Firma specjalizująca się w usługach związanych z wykonaniem dachów, pokryć dachowych i rynien.
M

Łuczyce, Łuczyce 161
      5.0  1 ocena
Firma specjalizująca się w usługach budowlanych.
N

Gdynia, ul. Stryjska 24
      5.0  1 ocena
Firma specjalizująca się w usługach budowlanych.
O

Gdynia, ul. Radtkego 36/40
      5.0  1 ocena
Firma specjalizująca się w usługach budowlanych.
P

Żerniki Wrocławskie, ul. kasztanowa 14b/5
      5.0  1 ocena
Firma specjalizująca się w usługach budowlanych.
Q

Białystok, ul. Generała Maczka 82
      5.0  1 ocena
Jesteśmy białostocką firmą trudniącą się kompleksowymi remontami. Stawiając za najwyższy priorytet państwa dobro, dokładamy starań by zlecone zadania wykonać z najwyższą dbałością o szczegóły i starannością. Remonty wykonujemy zarówno dla przedsiębiorstw i osób prywatnych. Jesteśmy firmą godną zaufania, solidną i rzetelną. Wykonujemy takie zadania jak: - usługi budowlane - docieplenia - malowanie - szpachlowanie - kładzenie glazury - kładzenie terakoty - wykończenia wnętrz - instalacje elektryczne - polimeryzacja - akrylowanie
R

Wrocław, ul. Gajowicka 106/6
      4.5  8 ocen
Firma wykonująca usługi projektowe. Aranżacja i dekoracja wnętrz.
S

Białystok, ul. Zwycięstwa 10
      4.0  1 ocena
Zakres asortymentu spawalniczego sklepu Vigo Trade z Białegostoku w województwie podlaskim obejmuje różnorodne półautomaty spawalnicze (Trafilux, Esab, Oerlikon, Kemppi, Weldman) TIG, MIG, MMA, a także akcesoria spawalnicze takie, jak: uchwyty elektrod firmy Esab, przyłbice spawalnicze (maski spawalnicze) Esab, Chameleon, Zephyr oraz materiały spawalnicze w postaci elektrod spawalniczych Oerlikon i drutów spawalniczych Metalurgia S.A.
T

Rzeszów, al. Okulickiego 18
      3.0  1 ocena
Firma DISA Sp. z o.o. działa od 1989 roku. Od początku swego istnienia zajmowała się wykonawstwem posadzek przemysłowych, a od 1994 r. stanowi to jej główny profil.
U

Kraków, ul. Młyńska 4/15
      3.0  2 oceny
Firma specjalizująca się w usługach budowlanych.
V

Poznań, ul. Kadłubka 5/3
      3.0  1 ocena
Kompleksowe usuwanie wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych, poremontowych oraz gruzu.
W

Gdańsk, ul. Przytulna 20 A/27
      1.0  1 ocena
Firma z sektora budowlanego. Materiały budowlane.
X

Kraków, ul. Balicka 100
      1.0  1 ocena
Firma specjalizująca się w usługach budowlanych.
Y

Warszawa, ul. Dzielna 17 a
      1.0  1 ocena
Firma specjalizująca się w usługach budowlanych.
Z

Starachowice, ul. Radomska 76
      brak ocen
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "PERFECT" Sp. z o.o.w Starachowicach pracuje dla Państwa potrzeb od 1989 r. Główne wydziały przedsiębiorstwa to: hala przetarcia surowca iglastego, zakład produkcji klejonki, hala przetarcia surowca liściastego, fryzarnia, suszarnie oraz dział handlowy.