PPHU BEWED Zakład Stolarki Dybczak Daniel

 

      1.0  2 oceny
Pewel Mała, ul. ks. Kolinka 3

O firmie

Firma oferująca usługi stolarskie. Profesjonalni stolarze.

Oceny i opinie

    

Szanowni Państwo
Jako, że jestem na etapie poszukiwania firmy wykonawczej dla swojego domu, po przeczytaniu negatywnych opinii na temat tej firmy postanowiłem na własne oczy sprawdzić ile prawdy jest w tych opiniach. Miałem obawy że piszą te komentarze przedstawiciele konkurencji, a że trochę się interesuję budownictwem szkieletowym wybrałem się do Krakowa na spotkanie z inwestorem. To co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania !!! Poziom usterek mnie powalił. Oglądałem zdjęcia z budowy i nie wierzyłem własnym oczom !!! Pozwolą Państwo, że podam tylko kilka przykładów:
1) fundament totalnie niezgodny z projektem, płyta pojedynczo zazbrojona siatką wylana na kamyczki, bez żadnej izolacji
2)konstrukcja budynku z drewna domniemam, że pochodzącego z odpadów tartacznych, bez żadnych certyfikatów, bez klasyfikacji wytrzymałościowej. Drewno pleśnieje, na każdym słupku konstrukcyjnym grzyb i pleśń.
3) folia wiatroizolacyjna położona niewiedzieć czemu pod poszycie z płyty OSB, totalnie niezgodnie ze sztuką budowlaną
4)folia opóźniacza pary w środku bez klejeń na łączach, poszarpana, potargana, z wyrwanymi dziurami na kable
5)każde nadproże nośne budynku zrobione z pojedynczej deski danej poziomo !!!! Żadne okno ani drzwi się nie otwierają bez użycia znacznej siły !!!
6) z okien połaciowych i kominów leje się woda ciurkiem podczas opadów. Inwestorzy pokazali mi filmy gdyż była podczas mojej wizyty ładna pogoda.
7) instalacja elektryczna położona bez peszli, co prawda część kabli w otulinie niepalnej, ale połowa to klasyczna półtorówka
8)większość łączeń, narożników spękana, a w pomieszczeniu łazienkowym szczelina między flizami wynosiła około 1cm !!!

Na własne oczy przekonałem się, że opinie o tej firmie i tym wykonawcy nie są wyssane z palca. Pozostało mi nadal szukać firmy dla siebie, a państwu inwestorom nie pozostało mi nic innego jak współczuć, że trafili na tak nieuczciwego wykonawcę, i kibicować w dalszych krokach prawnych które podjęli. Nikomu nie polecam tej firmy, dobrze że ktoś przynajmniej ostrzega przed takimi oszustami.

    

UWAGA NA TĄ FIRMĘ!!! Prowadzi ją Daniel Dybczak który jest zwykłym oszustem i złodziejem. Nie potrafi budować domów szkieletowych a się za to bierze. Bierze zaliczki i ucieka z budowy. Mnie oszukał na 50 000zł. Zabrał pieniądze i się więcej nie pojawił, teraz nie odbiera telefonu. Jak ktoś chce, to chętnie pokaże jak źle buduje, telefon do mnie 662065492

Kontakt
Najbliższy oddział
Słowa kluczowe
Coś się nie zgadza? Zgłoś to!

Jeżeli informacje na tej stronie zgadzają się, możesz to zgłosić. Kliknij przycisk poniżej i podążaj za wskazówkami