Projektowanie wnętrz

Wyróżnieni fachowcy

A

      brak ocen
Projektowanie wnętrz to nie tylko nasza profesja, ale też prawdziwa życiowa pasja. Dzięki temu mamy okazję wykazać się naszą kreatywnością i realizować ciekawe projekty. Wszystko w służbie naszych klientów, którzy pragną dokonać metamorfozy wnętrz w Markach lub na terenie całej Warszawy.
B

Warszawa, Jaworzyńska 8 lok.7
      brak ocen
Nadaj swojej przestrzeni indywidualny charakter, dzięki nowoczesnym panelom 3D i unikalnym dekoracjom z betonu architektonicznego.
C

      brak ocen
„Psychologia wnętrz” Elżbieta J. Górska - to firma z powodzeniem łącząca wiedzę biznesową z psychologią. Nasza siedziba znajduje się w województwie mazowieckim, ale działamy również na terenie całej Polski, a także za granicą. Misją firmy jest wprowadzanie do pomieszczeń harmonii i równowagi oraz pełne wykorzystanie ich potencjału.
D

Wrocław, Al. J. Kasprowicza 87
      brak ocen
Galeria Pasje zapewnia kompleksową dekorację okien, stołów i innych mebli w nowoczesnych i bardziej tradycyjnych wnętrzach. Oferujemy tkaniny najwyższej jakości, które doceniają fachowcy i najbardziej wymagający klienci. Dostarczamy materiały do dekoracji wnętrz w hotelach i uzdrowiskach, ale też budowanych i urządzanych domach oraz mieszkaniach.Dzięki bogatemu doświadczeniu i wypracowanej przez lata marce zostaliśmy wybrani głównym dostawcą tkanin dla największej w kraju spółki hotelarsko-uzdrowiskowej.
E

      brak ocen
LokisDesign to firma zajmująca się profesjonalną aranżacją, wykończeniem oraz wyposażaniem przestrzeni handlowych i komercyjnych.
F

      brak ocen
Kategoria: Projektowanie wnętrz