Lista firm

B

      5.0  1 ocena
Jako fizjoterapeuta oraz instruktor jogi i fitnessu, bazuję na doświadczeniu zebranym na sportowej przeszłości oraz codziennej pracy z osobami starszymi, dorosłymi, dziećmi i sportowcami.
C

Świerklany, ul. Kościelna 51
      5.0  1 ocena
Oferujemy artykuły dekoracyjne na wszelkie uroczystości. Dzięki naszym produktom wesela, komunie, urodziny czy święta będą wyjątkowe i niezapomniane. Zapraszamy do zakupu naszych dekoracji, gwarantujemy największy wybór i najlepsze ceny na rynku.
D

Raszyn, ul. Waryńskiego 27b
      5.0  7 ocen
PRZYGOTOWANIE POCHÓWKU DLA ZMARŁYCH TO NIEZWYKLE WYMAGAJĄCY PROCES Zakład pogrzebowy Cerber od lat wspiera Państwa w tym zadaniu, rzetelnie świadcząc usługi pogrzebowe. Jesteśmy firmą solidną, która zyskała zaufanie klientów. Nasz personel wyróżnia wysoka kultura osobista oraz życzliwość. Szanujemy pamięć, o tych którzy odeszli, dlatego naszą pracę wykonujemy w sposób profesjonalny oraz uczciwy. Dom pogrzebowy Cerber zapewnia pomoc w przygotowaniu ceremonii. Oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych, a także dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności, aby wspomóc Państwa w tych ciężkich chwilach.
E

      brak ocen
Usługi medyczne. Klinika, przychodnia lekarska.
F

      brak ocen
Wyższy Poziom oferuje szkolenia i coaching zarówno na terenie Śląska jak i całej Polski. Dzięki nam przeniesiesz siebie i swoją firmę na wyższy poziom! Naszą misją jest przywracanie ludziom marzeń, przekuwanie ich w cele i współuczestniczenie w ich realizacji poprzez wsparcie szkoleniowo-coachingowe. Wyższy Poziom to inspirator do zmian i kompas, pokazujący właściwy kierunek na drodze sukcesu.
G

Sosnowiec, ul. Majora Henryka Hubala-Dobrzańskiego 124/10
      brak ocen
Przekonaj się, jak doskonale może funkcjonować obsługa księgowa dla firm. Nieważne, czy prowadzisz mały, czy nieco większy biznes.
H

Mysłowice, ul. Starokościelna 4 lok. 5
      brak ocen
Ośrodek szkolenia kierowców ALFA w Mysłowicach to gwarancja skutecznego przygotowania do egzaminu na prawo jazdy. Jeśli szukasz kursu na prawo jazdy w Mysłowicach, nie zwlekaj i już dziś zapisz się na lekcje w naszej renomowanej szkole nauki jazdy.
I

Rybnik, ul. Kolejowa 26
      brak ocen
Firma oferująca usługi biura rachunkowego, księgowość.
J

      brak ocen
Czy chcesz, aby Twoje dziecko doskonaliło swoją aktywność na każdym polu? W myśl zasady: „Pomóż zrobić mi to samemu” pragniemy zapewnić dzieciom wygodne warunki zabawy, zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności poprzez odkrywanie i eksperymentowanie zgodnie z pedagogiką Montessori. Każda istota jest pewną indywidualnością, która posiada silną potrzebę rozwoju, dlatego na pierwszym planie stoi dziecko i jego wychowanie. Wychowawca jest u nas przewodnikiem, z szacunkiem obserwuje postępy i trudności dziecka.
K

Rybnik, Dworek 14
      brak ocen
Rok 2012 stał się dla nas rokiem przełomowym. Rzuciliśmy palenie i znaleźliśmy się w gronie użytkowników e-papierosów. Ostatnie lata spędziliśmy na testowaniu, zbieraniu doświadczeń oraz czytaniu wszystkich wzmianek na ich temat. Śledzimy nowinki techniczne i przyglądamy się im z uwagą. Naszą silną stroną jest doświadczenie użytkownika e-papierosów, oraz fakt że chmurzenie jest naszą pasją.
L

      brak ocen
Zlokalizowana w Rybniku firma M-TECH to eksperci z zakresu specjalistycznej obróbki metali. Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem wszelkich gatunków stali oraz tworzyw sztucznych.
M

Radlin, Wojciecha Korfantego 2A/11
      brak ocen
W Centrum Wellness zajmujemy się edukacją z zakresu zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, diet oraz pielęgnacji cery i ciała. Z nami możesz schudnąć, przytyć, poprawić sylwetkę, utrzymać kondycję i świetny wygląd do późnej starości.
N

Zabrze, ul. Wolności 177
      brak ocen
O

Zabrze, ul. Wolności 210
      brak ocen
Obsługa, organizacja imprez i spotkań. Catering, wynajem sal bankietowych.
P

Chorzów, ul. Wolności 40 lok. 24
      brak ocen
Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno Klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. Kancelaria świadczy usługi w postaci porad i analiz prawnych, opiniowania umów, przygotowania projektów umów i pism procesowych.
Q

Chorzów, ul. Wolności 134 lok. 3
      brak ocen
W wyjątkowej przestrzeni chorzowskiej kamienicy stworzyliśmy miejsce, w którym piękno i młodość grają pierwsze skrzypce. Medycyna estetyczna, w jaką wierzymy, poprawia nie tylko urodę, ale i samopoczucie, odejmuje lat, za to dodaje pewności siebie. W Ordon Beauty Center zajmujemy się Tobą od stóp do głów.
R

Chorzów, ul. Wolności 40 lok. 24
      brak ocen
S

Wilamowice, Paderewskiego 4
      brak ocen
T

Siemianowice Śląskie, Wyzwolenia 2
      brak ocen
Wentylacja i klimatyzacja. Projektowanie, doradztwo, montaż. Duże doświadczenie w realizacjach dla przemysłu oraz mniejszych obiektach.
U

      brak ocen
Sprzedaż i marketing usług medycznych. Zajmujemy się doradztwem w zakresie strategii sprzedaży oraz działaniami związanymi z marketingiem usług medycznych.
V

      brak ocen
Działamy jako pośrednik dla tych firm recyklingowych, które trudnią się compoundingiem tj. przygotowaniem nowych tworzyw sztucznych na zasadzie koekstruzji regranulatów lub oryginałów polimerów i monomerów. Pośrednictwo polega na zakupie przemiałów tworzyw od wielu recyklerów i ich odsprzedaż bez przetworzenia do zakładów wykonujących compounding. Tym, co nas wyróżnia jest fakt, że sami również posiadamy status recyklera – co wcale nie jest oczywiste w firmach tego typu. Dlatego też jesteśmy w stanie skutecznie działać w tak specyficznej branży i koordynować takie działania jak recykling HDPE w Siemianowicach Śląskich i całej okolicy.
W

Warszawa, Al. Solidarności 117 lok. 410
      brak ocen
Dysponujemy rozbudowaną, stale rozrastającą się globalną siecią partnerów, co umożliwia nam łatwą organizację spedycji morskiej i lotniczej w zakresie importu i eksportu z/do dowolnego zakątka świata. Realizujemy także transport drogowy, w granicach Unii Europejskiej.
X

      brak ocen
W naszej profesjonalnej szkole czekają na Ciebie grupowe zajęcia taneczne, jak również indywidualne lekcje z naszymi doświadczonymi nauczycielami.
Y

Wrzosowa, ul. Polna 79
      brak ocen
Auto Renova to dystrybutor lakierów samochodowych i przemysłowych. Od 25 lat prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną wysokiej jakości materiałów nadających kolor i chroniących przed korozją.
Z

Kalej, ul. Główna 83
      brak ocen
Royal Furniture zapewni Ci innowacyjne i designerskie wyposażenie wnętrz. Tworzone przez nas meble na wymiar, to subtelne połączenie tradycji z nowoczesnością. Nasze realizacje, to przede wszystkim niezwykła dbałość o detale i precyzja wykonania. Produkujemy szafy, kuchnie, garderoby na wymiar oraz wszystko inne, co tylko potrzebne jest w Twoim domu.
Województwo : śląskie