Usługi medyczne

Wyróżnieni fachowcy

A

      5.0  1 ocena
FootMedica to centrum badania i leczenia stóp. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu indywidualnych wkładek ortopedycznych. Zajmujemy się diagnostyką, leczeniem, zabiegami terapeutycznymi oraz profilaktyką zaburzeń w obrębie stopy.
B

Warszawa, ul. Bukowińska 22 A lok. 6U
      5.0  1 ocena
W klinice oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych najwyższej jakości. W ofercie znajdą Państwo m.in.: implantologię, stomatologię zachowawczą, protetykę, ortodoncję oraz wybielanie. Nasza klinika to przede wszystkim doświadczony i wysoko wykwalifikowany personel oraz nowoczesny sprzęt stomatologiczny.
C

Warszawa, ul. Anielewicza 18 m. 91
      5.0  1 ocena
Jesteśmy prywatnym; rodzinnym gabinetem stomatologicznym z tradycją oferujący szeroki zakres usług stomatologicznych najwyższej jakości. W Naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: endodoncję; stomatologię zachowawczą; protetykę oraz leczenie estetyczne. Do każdego pacjenta gwarantujemy indywidualne podejście; Nasi specjaliści zapewniają Państwu pełną informację dotyczącą leczenia oraz miłą atmosferę podczas zabiegów.
D

Gdańsk, Piecewska 33 lok. U2
      5.0  1 ocena
ORTODONCJA MOŻE ZAPEWNIĆ PAŃSTWU PIĘKNY I ZDROWY UŚMIECH, A TEN JEST ZAWSZE W MODZIE. O rodzaju aparatu decyduje ortodonta na podstawie wywiadu przeprowadzonego z Pacjentem, zdjęcia pantomograficznego uzębienia, zdjęcia cephalometrycznego czaszki oraz wycisku szczęki, podczas wizyty wstępnej, na której określa się plan leczenia ortodontycznego.
E

      5.0  3 oceny
Przeprowadzamy zabiegi z wykorzystaniem zaawansowanej technologii, w tym depilację laserową i odsysanie tłuszczu (liposukcję Body Jet), lifting bez skalpela, powiększanie ust, ujędrnianie ciała, jak również profesjonalne zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów Bielenda Professional.
F

Warszawa, al. Jana Pawła II 45a lok. 54a, I piętro
      5.0  1 ocena
Anothai - Dotyk ukojenia Odkryj idealne miejsce, gdzie możesz zrobić sobie przerwę i uciec od zgiełku oraz pośpiechu współczesnego stylu życia. Wizyta w salonie doładuje Twój biologiczny akumulator, poprawi kondycję psychofizyczną i zapewni luksus izolacji od wszelkich stresów.
G

      5.0  1 ocena
Jako fizjoterapeuta oraz instruktor jogi i fitnessu, bazuję na doświadczeniu zebranym na sportowej przeszłości oraz codziennej pracy z osobami starszymi, dorosłymi, dziećmi i sportowcami.
H

Gdańsk, ul. Kręta 41A
      brak ocen
Infelmark s.c. jest producentem sprzętu medycznego do elektropunktury.
I

Warszawa, ul. Krakowiaków 16
      brak ocen
Miesięcznik pacjentów aptek Moda na Zdrowie opublikował w listopadowym wydaniu kupony zgłoszeniowe dla swoich czytelników, za pomocą których mogą oni nominować ulubionych farmaceutów, a od 2013 roku także lekarzy, do najbardziej prestiżowej nagrody środowiska farmaceutycznego oraz medycznego Anioły Farmacji i Anioły Medycyny.
J

      brak ocen
Jesteśmy internetowym sklepem medycznym, który zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt jednorazowego użytku. Naszym celem jest utrzymanie jak najwyższej jakości oferowanych produktów oraz kompleksowa obsługa Klienta na możliwie jak najwyższym poziomie.
K

      brak ocen
Jesteśmy firmą świadczącą usługi pielęgniarskie z dojazdem do pacjenta. Nasze usługi pielęgniarskie z dojazdem do pacjenta na terenie Łodzi nie ograniczają się tylko do zwykłego towarzyszenia na co dzień. Zakres naszych usług obejmuje również wszelkie czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem badań kontrolnych oraz zabiegami pielęgniarskimi.
L

Warszawa, ul. Dunikowskiego 2 lok. 23
      brak ocen
IGNIS to zespół managerów, właścicieli i dyrektorów placówek medycznych, od wielu lat zawodowo zajmujących się zarządzaniem, marketingiem i PR. Doskonale wiemy, jakie pytania stawiają sobie osoby, pragnące stworzyć własną przychodnię, z jakimi problemami należy się uporać, by przychodnia była dobrze oceniana przez pacjentów.
M

      brak ocen
N

Warszawa, Al. Jana Pawła II 64
      brak ocen
Od lat zajmujemy się kompleksową pielęgnacją stóp. W trakcie naszych zabiegów oraz konsultacji zawsze skupiamy się na zapewnieniu im pełnego zdrowia i dobrej kondycji.
O

      brak ocen
Od 1989 roku prowadzimy gabinet lekarski w miejscowości Radziądz w okolicach Żmigrodu. Gabinet zabiegowy prowadzony jest przez doświadczonego lekarza rodzinnego i pediatrę Dr Iwonę Wysokowską, która oprócz specjalizacji lekarskiej odbyła wiele szkoleń w zakresie terapii manualnej, testów wegetatywno-rezonansowych oraz metod zdrowego odżywiania.
P

Gdynia, Skwer Kościuszki 14 lok. 4
      brak ocen
Szukasz skutecznego psychologa w Gdyni? Nazywam się Magdalena Kowalska. Jestem psychologiem, biegłym sądowym. Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. W mojej pracy zajmuję się terapią zaburzeń depresyjnych, profilaktyką uzależnień od alkoholu oraz terapią indywidualną i rodzinną.
Q

Toruń, ul. Podgórska 24A
      brak ocen
Jesteśmy jedyną placówką medyczną w lewobrzeżnej części Torunia proponującą szeroki zakres usług medycznych w ramach podstawowej, jak i specjalistycznej opieki zdrowotnej.
R

Gdynia, Św. Wojciecha 10 lokal U5
      brak ocen
Nasz gabinet mieści się w centrum Gdyni i prowadzony jest przez lek. stom. Justynę Ramocką - specjalistę w dziedzinie ortodoncji. Świadczymy usługi ortodontyczne, higienizacyjno-profilaktyczne oraz zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.
S

      brak ocen
Gabinet medycyny estetycznej Dr Damian to miejsce, w którym poczujesz się wyjątkowo w każdym wieku
T

Łódź, al. Kościuszki 59/61 lok. 110
      brak ocen
NASZE CENTRUM DIETETYKI TO MIEJSCE W KTÓRYM ZMIENISZ SWOJE ŻYCIE. NAUCZYMY CIĘ ZDROWO JEŚĆ, OTRZYMASZ INDYWIDUALNĄ OPIEKĘ, STRACISZ WAGĘ, POPRAWISZ ZDROWIE, WZMOCNISZ ORGANIZM.
U

Wrocław, ul. Suwalska 31 lok. 1
      brak ocen
Zdrowe i pyszne słodkości bez ograniczeń!MOJE SMAKI PALEO to przestrzeń niezwykła - cukiernia internetowa przepełniona słodyczą i pasją do zdrowego jedzenia. Chcemy dawać radość osobom, które muszą szczególnie dbać o sposób odżywiania, a przy tym kochają pyszne słodkości. Doskonale wiemy, że odpowiednie jedzenie to przyjemność dla ciała i duszy, dlatego wybieramy tylko wyjątkowe, naturalne produkty, które dostarczą Twojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych.
V

Warszawa, Al. Jerozolimskie 200, lok. 301
      brak ocen
Jesteśmy liderem wśród warszawskich gabinetów dietetycznych. Każdy dzień pracy z Pacjentami to dla nas nowe wyzwanie, do którego podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nasi pracownicy to profesjonaliści, dla których najważniejsze jest przede wszystkim dobro Pacjenta, jego zdrowie i samopoczucie. Każdego dnia dokładamy starań, by dostarczyć naszym Pacjentom najlepsze rozwiązania służące poprawie jakości życia.
W

Warszawa, ul. Żelazna 16 lok. 40
      brak ocen
Diety pudełkowe układane przez naszych dietetyków zapewniają wszystkie składniki odżywcze, jakie Twój organizm potrzebuje. Oferowany przez nas catering dietetyczny składa się najwyższej jakości ekologicznych warzyw, owoców, mięsa, ryb, serów oraz aromatycznych ziół i przypraw.
X

Warszawa, ul. Puławska 228 lok. 22
      brak ocen
Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami z różnych dziedzin stomatologii. Specjalizujemy się w implantologii oraz chirurgii stomatologicznej, zajmujemy się również stomatologią estetyczną, stomatologią dziecięcą, protetyką, endodoncją, periodontologią, ortodoncją oraz profilaktyką i wybielaniem zębów.
Y

      brak ocen
CitiDent&Medical usytuowana na warszawskiej Woli to nowoczesna klinika świadcząca usługi medyczne, w której spotkasz najlepszych specjalistów stomatologów, fizjoterapeutów, chirurgów, rehabilitantów oraz proktologów.
Z

Lublin, ul. Willowa 1 LOKAL 4
      brak ocen
stomatologia zachowawcza, implantologia, protetyka, ortodoncja, medycyna estetyczna