Usługi Obuwnicze i Odzieżowe

Wyróżnieni fachowcy

A

Złotniki, ul. Obornicka 19
      brak ocen
Jako uznana firma krawiecka przygotowujemy przede wszystkim niesamowite kolekcje ślubne a także na specjalne zamówienia: ubrania służbowe dla wielu firm i instytucji z branży hotelarskiej, motoryzacyjnej i FCMG.
B

      brak ocen
FIRMA DUNPILLO DZIAŁA NA POLSKIM RYNKU OD 1994 ROKU I DO DZIŚ ZNAJDUJE SIĘ W CZOŁÓWCE RODZIMYCH PRODUCENTÓW GALANTERII MĘSKIEJ I DZIECIĘCEJ.
C

      brak ocen
KASU oferuje wyłącznie najwyższej jakości, ręcznie robione (handmade) nakrycia głowy. Autorskie kapelusze, berety, toczki i fascynatory na zamówienie dla szukających niepowtarzalnego stylu.
D

      brak ocen
Clothes4you to przede wszystkim bardzo duże doświadczenie, dzięki któremu sprawnie zaopatrujemy naszych odbiorców na terenie całej Unii Europejskiej w odzież wysokiej jakości. Odbiorcami importowanego przez nas towaru są zarówno duże hurtownie odzieży używanej, jak i lokalne sklepy odzieżowe.
E

Radom, Młyńska 28
      brak ocen
KOLEKCJE OBUWIA SKÓRZANEGO Jesteśmy doświadczonym polskim producentem obuwia damskiego, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu wie, jak kreować kolekcje zgodnie z obowiązującymi kanonami mody i łączyć je z komfortem noszenia. Pełną ofertę naszych damskich butów skórzanych tworzy szeroka gama modeli stworzonych na każdą porę roku.
F

Warszawa, al. Rzeczypospolitej 12 lok U2
      brak ocen
Nipperland Boutique to Najlepszy sklep z ubrankami dziecięcymi na warszawskim Wialnowie
G

      brak ocen
Zajmuję się naprawą obuwia, galanterii skórzanej a także sprzedażą środków do pielęgnacji skór w Poznaniu. Nie boję się żadnych wyzwań związanych z naprawą butów, nawet jeśli wydawałoby się, że są już nie do odratowania. Daję Twoim butom drugie życie!
H

      brak ocen
Nasz zakład krawiecki w Gdyni posiada w ofercie 5000 kolorów i wzorów z kolekcji SCABAL, 1000 wzorów tkanin E.ZEGNA. W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowo eleganckie i stylowe garnitury.
I

      brak ocen
Oferujemy torebki i torby damskie oraz portfele Artesanias prosto z Kolumbii, także torby listonoszki, które są bardzo wygodne w podróży czy też podczas codziennych spacerów, spotkań ze znajomymi.
J

      brak ocen
FIRMA JÓZWICKI SHOES SPECJALIZUJE SIĘ W PRODUKCJI I DYSTRYBUCJI OBUWIA DAMSKIEGO OD KILKUNASTU LAT.To, co robimy, zawdzięczamy umiłowaniu piękna. Dzięki niemu od lat tworzymy nowoczesne, ale i zarazem klasyczne obuwie dla współczesnej kobiety. Inspiracją dla nas są Włochy - kolebka mody i designu. Józwicki - codziennie inna, codziennie piekna.
K

      brak ocen
Firma MANOCO. została założona w 2011 roku. Wszystko zaczęło się od pasji do kaletnictwa, miłości do mody oraz projektowania. Tak właśnie zrodził się pomysł na firmę, która dzisiaj oferuje najwyższej jakości produkty galanterii skórzanej.
L

Katowice, ul. Kościuszki 10
      5.0  1 ocena
Firma prowadzi sprzedaż towarów o przeznaczeniu turystyczno-alpinistycznym. W swojej ofercie posiada produkty wielu czołowych producentów światowych.
M

Mińsk Mazowiecki, ul. Sosnkowskiego 83
      5.0  1 ocena
BARTEK jest polską firmą, największym producentem obuwia dziecięcego w kraju i jedyną tak liczną siecią w Europie, posiadającą obuwie wyselekcjonowane dla dzieci w wieku 1-10 lat. Od początku swojej działalności firma wyprodukowała już ponad 10 milionów par butów, a jej produkty można kupić na całym świecie.  
N

Warszawa, ul. Pożaryskiego 28
      5.0  1 ocena
STANGELOWE.PL jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów MadPax i MONKIES. W swojej ofercie posiada szeroką gamę plecaków czy piórników w różnych ciekawych kształtach i kolorach oraz fantastyczne, zmywalne buty, po których dziecko może codziennie rysować.    
O

Warszawa, ul. Ceramiczna 4
      4.0  1 ocena
Profesjonalne usługi krawieckie.
P

Warszawa, ul. Redutowa 25
      brak ocen
Firma oferująca szkolenia z zakresu BHP, PPOŻ i Pierwszej Pomocy.
Q

Warszawa, ul. Marszałkowska 9/15
      brak ocen
R

Grudziądz, ul. Bema 39
      brak ocen
Firma specjalizująca się w świadczeniu usług dostarczania, projektowania i montażu instalacji klimatyzacyjnych.
S

Poznań, os. Armii Krajowej 112 A
      brak ocen
Firma specjalizująca się w projektowaniu, aranżacji wnętrz i ogrodu.
T

Toruń, ul. Szeroka 37
      brak ocen
Firma specjalizująca się w usługach budowlanych.
U

Toruń, ul. Storczykowa 46
      brak ocen
Szewc i usługi szewskie.
V

Nowa Wieś, ul. Polna 30 d
      brak ocen
Szewc i usługi szewskie.
W

Warszawa, ul. Marszałkowska 111 a/721
      brak ocen
Szewc i usługi szewskie.
X

Wsola, ul. Bursztynowa 1
      brak ocen
Szewc i usługi szewskie.
Y

Częstochowa, ul. Sikorskiego 34 A
      brak ocen
Szewc i usługi szewskie.
Z

Chorzów, ul. Hajducka 82
      brak ocen
Firma istnieje na rynku od tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego szóstego roku i jest najdłużej istniejącą firmą produkującą wyroby kaletniczo-rymarskie w całym Chorzowie.