Wrocław

A

      5.0  1 ocena
Firma oferująca usługi z zakresu elektroinstalatorstwa. Profesjonalny elektryk, usługi elektryczne.
B

      5.0  1 ocena
Jako fizjoterapeuta oraz instruktor jogi i fitnessu, bazuję na doświadczeniu zebranym na sportowej przeszłości oraz codziennej pracy z osobami starszymi, dorosłymi, dziećmi i sportowcami.
D

Wrocław, ul. Sułowska 39
      brak ocen
Hotel we Wrocławiu oferuje aż 96 wygodnych, klimatyzowanych pokoi w atrakcyjnych cenach. Łącznie w swojej ofercie posiada aż 250 miejsc noclegowych w 1, 2 i 3 osobowych pokojach.
E

Wrocław, Bołtucia 2
      brak ocen
Kompleksowo zajmujemy się oczyszczalniami ścieków.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w przypadku pytań.
F

Wrocław, ul. Paczkowska 26
      brak ocen
Usługi zarządzania flotą samochodową. Wynajem, obsługa flot samochodowych.
G

Wrocław, ul. Stalowa 76
      brak ocen
Mgr inż. Maciej Dąbrowski działa na rynku usług rachunkowych od 20 lat. Posiada wysokie kwalifikacje, niezbędne uprawnienia oraz bogate doświadczenie. W prowadzonym biurze rachunkowym stawia przede wszystkim na bardzo dobre relacje z Klientami. To pozwoliło zapracować na opinię sprawdzonego i solidnego partnera dla firm z Wrocławia i okolic, które mogą liczyć na profesjonalnie i starannie prowadzone usługi księgowe oraz fachowe doradztwo podatkowe.
H

Wrocław, ul. Rzeźnicza 24/25
      brak ocen
I

Wrocław, ul. Sulmierzycka 11
      brak ocen
Serwis samochodowy Lacart we Wrocławiu to przede wszystkim kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych, w tym blacharstwo, mechanika, lakiernictwo, pomoc drogowa i wypożyczalnia samochodów, czyli pełna obsługa powypadkowa. Nowoczesny sprzęt, pomoc drogowa i 100 samochodów zastępczych, oraz najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie – blacharstwie, mechanice, lakiernictwie - to atuty, które wyróżniają nas pośród auto serwisów we Wrocławiu.i motoryzacyjne specjalistyczne.
J

Wrocław, ul. Gądowska 1
      brak ocen
Usługi warsztatowe. Warsztat, stacja obsługi, kontroli pojazdów.
K

Wrocław, ul. Partynicka 21
      brak ocen
Bravo Auto Serwis to nowoczesny warsztat samochodowy, oferujący Państwu szeroki zakres usług związanych z naprawą i czynnościami przeglądowymi pojazdów.
M

      brak ocen
Lecznice i przychodnie dla zwierząt. Profesjonalny weterynarz. Usługi weterynaryjne. Przychodnia, lecznica weterynaryjna.
N

Wrocław, Oławska 27-29 lok. p. III 27-29 lok. p III
      brak ocen
Chcesz uczyć się od najlepszych? Jesteś we właściwym miejscu. Na co dzień pomagam innym spełniać marzenia, uczę konsekwencji w działaniu, pokonywania słabości i wiary we własne możliwości.Mam bardzo bogate, kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży, marketingu i budowaniu zespołów. Praca jest moją pasją. Czuję się człowiekiem sukcesu, pełnym pozytywnej energii.
O

Wrocław, Oławska 27-29 lok. p. III
      brak ocen
Betterware to sprawdzone produkty do domu (także naturalne), które pomagają w codziennych obowiązkach: sprzątaniu, gotowaniu, prasowaniu czy przechowywanie produktów. To dobra jakość w znakomitych cenach. Z tego właśnie firma Betterware słynie już od 1928 roku Dowiedz się, jak działa wypracowany przez nas marketing sieciowy w wydaniu premium.
P

      brak ocen
Nasz gabinet kosmetyczny, znajdujący się na wrocławskich Karłowicach oferuje bezinwazyjne, bezpieczne i skuteczne zabiegi kosmetyczne przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.
Q

Wrocław, Barycka 3/1b
      brak ocen
W MK Logistyka kompleksowo zadbamy o Twój towar. Zajmujemy się tanim przewozem krajowym i międzynarodowym do 3,5 tony, pomożemy przy wniesieniu, zniesieniu, rozkręceniu lub złożeniu mebli.Na Twoją prośbę zadbamy o przewóz mebli zakupionych internetowo w Ikea, Agata Meble, BRW, Obi, Castorama czy Praktiker.
R

      brak ocen
Portal visit-wroclaw.pl to miejsce spotkań osób otwartych, ciekawych świata, a przede wszystkim gotowych na przygody, które wpisane mają w siebie podróże.
S

      brak ocen
Klub Malucha Ram Pam Poni zajmuje się animacją dziecięcą w czasie imprez rodzinnych, takich jak wesela czy komunie, przygotowujemy także wyjątkowe urodziny dla dzieci.
T

      brak ocen
AVIA Capital to fundusz, inwestujący w wyróżniające się firmy, które oferują innowacyjne produkty i usługi.
U

      brak ocen
Nasza agencja detektywistyczna tworzona jest przez zespół oficerów służb mundurowych, posiadających doświadczenie w pracy operacyjno-wywiadowczej. Każdy prywatny detektyw w AIS Detective Agency Wrocław posiada licencję, w związku z czym możemy zagwarantować Państwu świadczenie usług na najwyższym poziomie, w sposób dyskretny oraz rzetelny.
V

      brak ocen
Pizza z dowozem na terenie Wrocławia. W naszym menu znajdziesz nie tylko pizze tradycyjne, ale także mocno pikantne i wegetariańskie. Najlepsza pizza tylko w Widmo, wypiekana na chrupkim cieście, z zestawem pysznych składników. Zapraszamy!
W

      brak ocen
Prowadzę zajęcia jogi we Wrocławiu, Lutyni i Miękini. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, by każdy ćwiczył w swoim własnym rytmie i według swoich możliwości. Ćwicząc z uwagą i obserwując swoje ciało, opracowałam swoje własne podejście do tego tematu. Moim mottem stała się fraza: "joga jest dla nas, a nie my dla jogi” – i to odzwierciedlają moje kursy jogi. Zapraszam na zajęcia!
X

      brak ocen
Zapewniamy transport uszkodzonych pojazdów, udostępniamy samochody zastępcze. Gruntownie przejrzymy, a w razie potrzeby naprawimy Twój samochód. Specjalnie dla Ciebie sprowadzimy części zza oceanu w ciągu nawet kilku dni. Chrysler, Dodge, Jeep, Ford, Chevrolet, Buick, Pontiac
Y

      brak ocen
Jesteśmy internetowym sklepem medycznym, który zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt jednorazowego użytku. Naszym celem jest utrzymanie jak najwyższej jakości oferowanych produktów oraz kompleksowa obsługa Klienta na możliwie jak najwyższym poziomie.
Z

      brak ocen
Multi Myjnia to prawdziwe SPA dla Twojego samochodu, bowiem poza standardową ofertą mycia (zarówno automatycznego, jak i ręcznego), posiada także szereg usług dodatkowych, takich jak polerowania i zabezpieczanie lakieru, kompleksowe przygotowanie auta pod sprzedaż czy fachowe czyszczenie tapicerki samochodowej we Wrocławiu.