Lista firm

A

      brak ocen
Restauracja U Kucharzy w Sopocie to miejsce dla Państwa. To lokal, w którym wszystkie osoby od kelnera, po szefa kuchni, są do Państwa dyspozycji. Cechą charakterystyczną naszego lokalu jest to, że menu codziennie jest inne. To dlatego, że do przygotowania potraw zawsze korzystamy z najświeższych produktów, zakupionych u lokalnych dostawców.
B

Szczecin, ul. Wielkopolska 27 lok. 2
      brak ocen
Nasz gabinet SPA to w pewnym sensie też pracownia, w której używa się najnowszych zdobyczy technologii w walce z niedoskonałościami skóry czy zmęczeniem organizmu
C

      brak ocen
Stomatologia na Powstańców to przyjazny, rodzinny gabinet oferujący Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną.
D

      brak ocen
CJO Skoczów zaprasza na kursy j. ANGIELSKIEGO, NIEM., WŁOS., ROS., FRANC., CZES.
E

Łódź, ul. Radwańska 26
      brak ocen
Potrzebny Ci kredyt hipoteczny czy gotówkowy? A może masz już zaciągniętych kilka zobowiązań i chcesz je połączyć w jedną wygodną spłatę? Pomogę Ci w bezpieczny i komfortowy sposób przebrnąć przez wszystkie procedury i wybrać najkorzystniejszą ofertę
F

      brak ocen
Od 18 lat wytrwale budujemy swoją markę, co zaowocowało powstaniem największej w Polsce sieci centrów rozrywki zajmujących się bowlingiem. Na ten moment obecni jesteśmy w 8 miastach Polski, a ciągu następnego roku planujemy otworzyć kolejne oddziały, w których będzie można zagrać na profesjonalnych torach, spełniających wszystkie międzynarodowe standardy.
G

      brak ocen
Nasz komfortowy apartament jest zawsze przygotowany na Państwa przyjazd. Rozumiemy potrzeby naszych gości i świadczymy usługi na najwyższym poziomie,
H

Międzyzdroje, ul. Promenada Gwiazd 30
      brak ocen
Firma oferująca usługi z zakresu organizacji noclegów, wynajmie miejsc noclegowych w akademikach, bursach i internatach.
I

      brak ocen
Opis:Poszukujesz idealnego wykończenia Twojego wymarzonego wnętrza? Dzięki naszym fototapetom flizelinowym oraz obrazom trzyczęściowym – tryptykom, Twoje marzenie o pięknym wystroju jest bliżej niż myślisz! W sklepie internetowym firmy DECOR znajdziesz tryptyki, które świetnie sprawdzą się jako obrazy do salonu, sypialni, czy kuchni, oraz niepowtarzalne fototapety flizelinowe, które nadadzą charakter każdemu wnętrzu.
J

Szczecin, ul. Szybowcowa 28
      5.0  3 oceny
Firma specjalizująca się w świadczeniu usług dostarczania, projektowania i montażu instalacji klimatyzacyjnych.
K

Szczecin, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 23/1
      5.0  3 oceny
Usługi pośrednictwa nieruchomości. Sprzedaż, kredytowanie, agencja nieruchomości.
L

Szczecin, ul. Krakowska 59 d
      5.0  1 ocena
Usługi warsztatowe. Warsztat, stacja obsługi, kontroli pojazdów.
M

Szczecin, ul. Struga 5
      5.0  1 ocena
Firma świadcząca kompleksowe usługi związane z montażem okien i drzwi.
N

Szczecin, ul. Piotra Skargi 15
      5.0  1 ocena
Europrojekty Ltd. oferuje kompleksową obsługę w zakresie realizacji inwestycji przy wsparciu dotacji z funduszy unijnych. Usługi kierowane są zarówno do mikroprzedsiębiorstw, małych i średnich firm jak i dużych koncernów. W swoim portfelu klientów, bardzo duża grupę stanowią jednostki samorządu terytorialnego oraz podległe im przedsiębiorstwa komunalne, placówki edukacyjne, szpitale, spółki wodno-kanalizacyjne itp.
O

Dębica, ul. Cisowa 48
      5.0  2 oceny
Firma specjalizująca się w usługach jubilerskich, metali szlachetnych, zegarków i biżuterii.
P

Skoczów, ul. Św. Marcina 111
      5.0  1 ocena
Platforma SerwerSMS.pl jest narzędziem online, wspomagającym szeroko pojęte działania marketingowe. Firma umożliwia bezpośrednie dotarcie z ofertą firmy do klienta za pośrednictwem komunikacji SMS, MMS, VMS.
Q

Ujazd, Niewiadów 56/57
      5.0  1 ocena
Firma Oltom Borki produkuje wyroby garmażeryjne w szerokim asortymencie, przede wszystkim pierogi domowe z różnymi nadzieniami: z serem, mięsem, kapustą i grzybami. Jako pierwsi wprowadzili na rynek takie produkty jak: pierogi azjatyckie, królewskie, z kaszą i boczkiem oraz jabłkiem i morelą. Ponadto w swojej ofercie posiadają również naleśniki, krokiety, pyzy, knedle, kluski szare, kładzione oraz kluski parowe produkowane według tradycyjnej receptury.
R

Lubczyna, ul. Namiotowa 6
      5.0  1 ocena
Zajmuję się kompleksowo usługami budowlanymi oraz wykończeniowymi. Specjalizuję się w budynkach jednorodzinnych od stanu surowego otwartego. Moją dewizą jest doskonałe wykończenie, a nie szybkość. Do wykonywanych prac materiały kupuję i dowożę we własnym zakresie.
S

Koszalin, ul. Głowackiego 6
      5.0  1 ocena
Salon tatuażu, profesjonalne usługi projektowania i wykonania tatuażu.
T

Koszalin, ul. Wieniawskiego 3/10
      5.0  2 oceny
Firma wykonująca usługi projektowe. Aranżacja i dekoracja wnętrz.
U

Kępno, ul. Poznańska 28
      5.0  3 oceny
Firma oferująca usługi związane z instalacją alarmów i systemów zabezpieczeniowych.
V

Kępno, ul. Poznańska 4
      5.0  1 ocena
Jesteśmy producentem truskawek, malin i wiśni w pobliżu Ledbury w hrabstwie Herefordshire, w Wielkiej Brytanii, swoje owoce uprawiamy zarówno w sposób ekologiczny jak i tradycyjny. Tunele Haygrove narodziły się w 1996 r. i po rozwoju technologii w naszym gospodarstwie przydomowym w Wielkiej Brytanii, następnie zaczęliśmy w 2001 roku eksport do plantatorów w innych krajach. Obecnie firma współpracuje z zespołem inżynierów projektantów, którzy opracowali omawiane systemy nie tylko dla północno - europejskiego klimatu, ale także dla wielu innych stref klimatycznych od Kenii do Patagonii. 
W

Sianów, ul. Karnieszewice 5
      5.0  1 ocena
Firma DEGA zajmuje się produkcją sałatek warzywnych, mięsnych i śledziowych oraz innych przetworów rybnych: konserw, galaret, ryb w zalewach i w sosach greckich. W swojej ofercie ma ponad 200 produktów w różnych opakowaniach. Produkty firmy zostały bardzo szybko docenione przez konsumentów znajdując trwałe miejsce w ofercie sprzedaży sklepów w całym kraju.
X

Sosnowice, Sosnowice 192
      5.0  1 ocena
ENEKOSYSTEM Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowicach k. Krakowa jest krajowym liderem w dziedzinie technik grzewczych opartych na wykorzystaniu folii grzejnych nisko- i wysokotemperaturowych. Produkt jest zaawansowanym technologicznie materiałem grzejnym o najwyższym standardzie, przeznaczonym do ogrzewania płaszczyznowego (podłogowego, sufitowego i ściennego).
Y

Odolanów, ul. Namysł 36
      5.0  1 ocena
Firma z branży budowlanej.
Z

Barlinek, ul. Sienkiewicza 9
      5.0  1 ocena
Firma oferująca usługi z zakresu organizacji noclegów, wynajmie miejsc noclegowych w akademikach, bursach i internatach.
Województwo : zachodniopomorskie