zdrowie

Wyróżnieni fachowcy

A

Radlin, Wojciecha Korfantego 2A/11
      brak ocen
W Centrum Wellness zajmujemy się edukacją z zakresu zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, diet oraz pielęgnacji cery i ciała. Z nami możesz schudnąć, przytyć, poprawić sylwetkę, utrzymać kondycję i świetny wygląd do późnej starości.
B

      brak ocen
Specjalizujemy się w masażach Lomi-Lomi-Nui, które pozwalają na głębokie odprężenie oraz połączenie relaksu fizycznego z duchowym. Dzięki zabiegom, zapachom oraz dźwiękom koimy nerwy i stres.
C

Wrocław, Oławska 27-29 lok. p. III
      brak ocen
Betterware to sprawdzone produkty do domu (także naturalne), które pomagają w codziennych obowiązkach: sprzątaniu, gotowaniu, prasowaniu czy przechowywanie produktów. To dobra jakość w znakomitych cenach. Z tego właśnie firma Betterware słynie już od 1928 roku Dowiedz się, jak działa wypracowany przez nas marketing sieciowy w wydaniu premium.
D

      brak ocen
Karin Lesiak w 2013 r. ukończyła kurs jogi śmiechu. Od tego czasu czynnie prowadzi sesje śmiechu w społecznym klubie śmiechu, a także w stowarzyszeniach, fundacjach, firmach, szkołach, przedszkolach i podczas konferencji oraz spotkań biznesowych. Zapraszamy na zajęcia.
E

      brak ocen
Oferujemy naszym Klientom znakomite certyfikowane wyroby Zakładów Mięsnych Wasąg s.c. pochodzące z niewielkiego Hedwiżyna nieopodal Biłgoraja.
F

Łódź, al. Kościuszki 59/61 lok. 110
      brak ocen
NASZE CENTRUM DIETETYKI TO MIEJSCE W KTÓRYM ZMIENISZ SWOJE ŻYCIE. NAUCZYMY CIĘ ZDROWO JEŚĆ, OTRZYMASZ INDYWIDUALNĄ OPIEKĘ, STRACISZ WAGĘ, POPRAWISZ ZDROWIE, WZMOCNISZ ORGANIZM.
G

Łódź, ul. Retkińska 64 (I piętro)
      brak ocen
Jesteśmy pionierskim salonem w Łodzi, który dysponuje jednocześnie dwoma urządzeniami PowerSlim Studio i PowerSlim Active. Dzięki nam grono klientów przekonało się, że system PowerSlim to zdrowe oraz skuteczne odchudzanie.
H

      brak ocen
Prowadzę zajęcia jogi we Wrocławiu, Lutyni i Miękini. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, by każdy ćwiczył w swoim własnym rytmie i według swoich możliwości. Ćwicząc z uwagą i obserwując swoje ciało, opracowałam swoje własne podejście do tego tematu. Moim mottem stała się fraza: "joga jest dla nas, a nie my dla jogi” – i to odzwierciedlają moje kursy jogi. Zapraszam na zajęcia!
I

      brak ocen
Jesteśmy firmą świadczącą usługi pielęgniarskie z dojazdem do pacjenta. Nasze usługi pielęgniarskie z dojazdem do pacjenta na terenie Łodzi nie ograniczają się tylko do zwykłego towarzyszenia na co dzień. Zakres naszych usług obejmuje również wszelkie czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem badań kontrolnych oraz zabiegami pielęgniarskimi.
J

      brak ocen
Mikroklimatyczna Grota Solna to wyjątkowe miejsce w Poznaniu o baśniowym wnętrzu oraz zbawiennym wpływie na ciało i psychikę. Czyste, zjonizowane powietrze odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób. Dla mieszkańców dużych miast, o zanieczyszczonym powietrzu, to prawdziwe dobrodziejstwo. Seanse w Grocie Solnej ukoją zmysły, poprawią zdrowie i przywrócą naturalną równowagę organizmu. Odwiedź Grotę Solną w Poznaniu i ciesz się wyjątkową mocą soli.
K

Piaseczno, ul. Zielona 10 lok. 15
      brak ocen
Zapewniamy niekrępujące warunki, w których znajdziesz bezpieczne i skuteczne rozwiązania pozwalające uzyskać wygląd, o którym marzysz.
L

Warszawa, Aleja Solidarności 119/125, (wejście od ulicy Jana Pawła II) lok. 43, 2 piętro (winda)
      5.0  1 ocena
Oferujemy: - Badania EEG i QEEG, Diagnostykę neuropsychologiczną - Treningi: Biofeedback, Warnkego - Terapie: psychologiczną i pomoc terapeutyczno-edukacyjną dla dzieci, logopedyczną, neuropsychologiczną - Konsultacje neurologiczne Naszą ofertę kierujemy do: – osób, które chcą rozwijać swoje zdolności umysłowe – dzieci z zaburzeniami rozwojowymi (ADHD, dysleksja i inne), emocjonalnymi (fobie, lęki i inne) – osób z problemami poznawczymi (pamięć, koncentracja uwagi i inne) – osób z obniżonym nastrojem, problemami emocjonalnymi - osób po udarach/urazach mózgu/z chorobami neurodegeneracyjnymi
M

Józefów, ul. Nadwiślańska 250a
      5.0  1 ocena
Firma Intenson zajmuje się importem i dystrybucją zdrowej żywności. Sprowadza ją tylko prosto od plantatorów lub producentów z różnych egzotycznych zakątków świata. Dzięki temu ma pewność, że oferowane produkty cechują się najwyższą jakością i niepowtarzalnym smakiem.
N

Warszawa, ul. Żelazna 51/53
      brak ocen
Usługi zdrowej żywności. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów ekologicznych.